2733
2734
عنوان

زخم کاری لعنتی

702 بازدید | 39 پست

چرا اینجورییییه چقدر حرص خوردم 

نتیجه میگیریم به دوستاتون خیانت نکنین چون کارما پس میدین

خوشحالم میثم زندس😂😂

به گزارش زدنت ادامه بده،به خواستت رسیدی اخطار گرفتم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نتیجه میگیریم به دوستاتون اعتماد نکنید

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
و منی که نه فصل اول و دیدم نه فصل دو فقط تعریفشو شنیدم 😐🤣🤣🤣🤣🤣ولی با غاز چروندن در نی نی سایت ن ...

از من یاد بگیر فردا باید برم مدرسه تا ۲ دوازدهمم هستم کنکورم دارم ولی زخم کاری میبیننننم

به گزارش زدنت ادامه بده،به خواستت رسیدی اخطار گرفتم😐
هرچی ۱قوی بود ۲ریدس تو فیلمه

حق 

میثم خیلی گاگوله یه مو از مالک تو تنش نیست 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ولی من ناراحت شدم اونارو کشتن

طلوعی مجبورشون کرده بود، بنظرم از قصد خیانت نکردن به میثم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...

به نظرم دستمالچی که دنبال رییس طلوعی هست

ومیخواد رییس اصلی این فساد و کشتار رو پیدا کنه و ببینه طلوعی از کی دستور میگیره:

از نظر من یا خود سیما هست

یا زن ناصر

یا دایی ناصر که اصلا بهش اهمیت نمیدن

یا هم کیمیا

نظر شما چیه و کیه ؟

2706