2733
2734

بچه ها یه دختر 4 ساله دارم گفت شیر میخوام منم یه لیوان شیر از تو یخچال بهش دادم. بعدش بلافاصله دیدم یکم داغه استامینوفن بهش دادم و اصلااا حواسم نبود که تازه شیر خورده. الان ممکنه مسمومیت پیش بیاد زبونم لال.  کسی تجربه ای داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مسمومیت پیش بیا؟ربطش چیه؟

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2731

نه نترس

ولی به محض داغی نباید به بچه استا داد

اول ببین مریضه یا نه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
2740

ممنون از همه که جواب دادید.. قبلنا شنیده بودم ترکیب استامینوفن و شیر باعث مسمومیت میشه.  نمیدونم کی این شایعه ها را در میاره از خدا بی خبرن مردم اینقد نگرانی درست میکنن