2737
2734
عنوان

ثبت نام خودرو مادران

170 بازدید | 12 پست

سلام شب خوش 

کسی میدونه مادری که ماشین به نامش هست یا بنام همسرش میتونه تو این طرح شرکت کنه یا نه؟من سه سال پیش ماشین خریدم به نامم هست میخوام تعویض کنم 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  

نه نمیشه تا ۴۸ ماه بعد اینکه دیگه بنامت نباشه هم نمیشه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیشه تا ۴۸ ماه بعد اینکه دیگه بنامت نباشه هم نمیشه

ینی سه سال پیش گرفتم نمیشه؟بعد همسرم چی میشه فعلا اینو بزنم به نام همسرم تا اگه اسمم درومد بفروشیم اونو بگیریم؟با کلا خانواده ماشین نداشته باشن

2731
نمیدونم من کلا پنج بار ثبت نام کردم این دفعه پول جور کردیم برای حساب وکالتی ولی شنیدم گفتن تمام شده ...

از کجا شنیدین ☹️☹️☹️

2738
ینی سه سال پیش گرفتم نمیشه؟بعد همسرم چی میشه فعلا اینو بزنم به نام همسرم تا اگه اسمم درومد بفروشیم ا ...

عزیز فعلا ک طرح منتفی شده با این اوضاع فک نکنم اصلا تمدید کنن

فقط نباید بنام شما بوده باشع

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
عزیز فعلا ک طرح منتفی شده با این اوضاع فک نکنم اصلا تمدید کنن فقط نباید بنام شما بوده باشع

ای بابا ممنونم از راهنماییتون🌹