2733
2739

به این فکر کن یک مادر توی غزه نمیدونه لحظه بعد بچه ش شیر میخوره یا تیر🤕😢

بدون این دنیا تک تک لحظاتش آمیخته با رنج و درده و اگه هم آسایشی باشه موقتیه و باز رنج به دنبالش داره

باید یاد بگیریم این رنج ها و درد ها رو عمیقا بپذیریم و با وجود اونا شاد باشیم. شادی مون رو گره نزنیم به نداشتن مشکل و درد و رنج....

این دنیا ذاتش آمیخته با رنجه.... همونطور که ذات آب پاک کردنه.... ذات آتش سوزاندنه.... ذات دنیا هم درد و رنج دادنه.

پس بپذیریم درد ها رو، برای حل مشکلات تلاش کنیم اما اگر حل نشد بپذیریم و شاد زندگی کنیم

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

اهوم

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

ب نظر من این فکر بسیار نادرستی هست که خدا مارو خلق کرده تا به ما رنج بده !

خدا ب رنج بنده هاش نیاز داره ؟

خدا مارو آفریده ک از دنیا لذت ببریم نه رنج و عذاب ...

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظر من این فکر بسیار نادرستی هست که خدا مارو خلق کرده تا به ما رنج بده ! خدا ب رنج بنده هاش نیاز ...

خب این رنج فقط برای بخش طبیعی و جسمانی ماست... روح ما اگه به بالا وصل باشه هرگز رنج نمیکشه

و رنج این دنیا همه ش هدفمنده و برای رشد ماست. 

لقد خلقنا الانسان فی کبد

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
2728