2737
2734
عنوان

بارداری

102 بازدید | 16 پست

سلام شبتون پر از مهر.ممنون میشم نظر بدید.من لباس واسه سیسمونی دو دست صفر دو دست یک و دو دست دو گرفتم با کاپشن سرهمی و بافت سرهمی گرم.چندتا شلوار اضافه و کلاه و جوراب و پتو و ست بیمارستان..اما حس میکنم کمه و موندم سرهمی مخملی و نخی بگیرم سایز یک و دو؟

♡Bir teck sěn aşkim♡

ببخشید

سایز یک و دو رو از چند ماهگی میشه تن بچه‌ کرد.؟

منم باید خرید کنم واسه جوجم هنوز‌ دنیا نیومده

اما نمیدونم چند دست نوزادی بگیرم چند دست یک و دو 

این یک و دو نمیدونم کی اندازش میشع

وقتی خواب انقدر خوبه، ببین‌ دیگه مُردن چیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس شما فعلا سایز صفر چند دست دیگه بگیر

معمولا میگن خیلی کثیف میکنن و‌لباس و از بس میشوری زود رنگو روش میره

شورت اضافه هم بگیر

2728
ببخشید سایز یک و دو رو از چند ماهگی میشه تن بچه‌ کرد.؟ منم باید خرید کنم واسه جوجم هنوز‌ دنیا نیوم ...

من ۱۷روزه زایمان کرد به نظرم چیزی هایی کوچیک خوبه من بزرگش‌رو‌گرفتم هیچ کدومش تنش نمیاد باید صفر میگرفتم بچم خیلی کوچیکه

من ۱۷روزه زایمان کرد به نظرم چیزی هایی کوچیک خوبه من بزرگش‌رو‌گرفتم هیچ کدومش تنش نمیاد باید صفر میگ ...

بنظرت چند دست صفر بگیرم خوبه؟

2740
خب پس شما فعلا سایز صفر چند دست دیگه بگیر معمولا میگن خیلی کثیف میکنن و‌لباس و از بس میشوری زود رنگ ...

تا وقتی پوشک میشه ش  ورت اصلا به کار نمیاد 

بعد بچه خیلی زود سایز صفر براش کوچیک میشه مگه اینکه نارس باشه لباس های سایز صفر پسر من نو موندن کاملا بیشتر سایز یک بگیرین 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
فقط نمی دونم سرهمی نخی و مخملی هم بگیرم یا نگیرم میترسم نشه تنش یا بدرد نخوره

سرهمی نخی بگیر ب کار میاد

ولی مخملی رو نمیدونم اگه هواتون خنک رو ب سردیه بگیر ولی سایز دو 

فقط نمی دونم سرهمی نخی و مخملی هم بگیرم یا نگیرم میترسم نشه تنش یا بدرد نخوره

سرهمی می‌دونی کجا بیشتر به درد میخوره ؟ میخوای ببری مهمونی بغلش میکنن این دست اون دست میشه لباس بچه مرتب میمونه و توی تنش تکون نمیخوره 

برای خونه هم خوبه ولی اگه جوراب دار باشه زود براش کوچیک میشه تنش اندازه ست ولی قدش جواب نمی‌ده 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706