2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

...............

(جای خالی را با فحش مناسب پر کنید) 

تقدیم بهت استارتر

خودت این بازی و شروع کردی😂

یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨
در جریان هستین که مردم ازاری شما باعث درد معده اونی میشه که معده اش خالیه    

خیلی کرم داشتم عکس شام امشبو بذارم

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
............... (جای خالی را با فحش مناسب پر کنید)  تقدیم بهت استارتر خودت این بازی و شروع ک ...

ناراحت نمی شم عزیزم حق میدم بهتون 

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
2738
رژیم خیلی سخته اراده قوی میخاد🥺منکه بعضی وقتا جا میزنم🥺با اینکه میدونم ۲ ماه دیگه عروسی جاریمه یکی ...

دوستان

🍎دوره دوم رژیم  =  ۲۸ مهر ماه  تا  ۱۲  آبان 🍎

وزن فعلی و وزن هدفتون تا شب بنویسید

🍎وزن هدف تون برای دوهفته قرار بدید که در طی دو هفته چقدر میخواهید کاهش داشته باشید🍎

که ساعت ۱۰ شب تو گروه بنویسم

اسم تون

وزن فعلی

وزن هدف

در تلگرام سرچ کنید گروه پارتنر رژیم اگر با لینک پیدا نکردید

رژیم گروهی داریم این لینک ش دوست داشتید عضو بشید

هرکی با رژیم خودش به کسی رژیم نمیدیم

https://t.me/Regime1402https://t.me/Regime1402