2752
2734
عنوان

مژه کار یا میکاپ کار داریم؟؟؟

57 بازدید | 4 پست

بچها من مثل چی به پول احتیاج دارم اوضاع خوبی ندارم ، میکاپ دوره دیدم متریال گرفتم ولی مشتری نیست خیلی رقیب هست خیلی هزینه میخواد نمیتونم از پس هزینه های میکاپ بر بیام بنظرتون مژه خوبه یاد بگیرم؟؟ سرمایه نمیتونم خیلی بذارم 🥲🥲🥲 یا همین میکاپ و یجوری ادامه بدم

همون میکاپو ادامه بده 

تو ک یبار هزینه کردی کار خودت خیلی خوبه . از دوست و اشنا شرو کن . میکاپ کن .پیج بزن . تبلیغ کن . بعد برو ی سالن مشغول شو 

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
همون میکاپو ادامه بده  تو ک یبار هزینه کردی کار خودت خیلی خوبه . از دوست و اشنا شرو کن . میکاپ ...

همین کارو کردم میتونم موادم و بفروشم مواد مژه رو بگیرم ولی میکاپ هرچی در بیارم باید مواد بخرم دوباره🥲🥲 سالن یجا مشغول شدم انقد مشتری کمه نمیدونم چکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین کارو کردم میتونم موادم و بفروشم مواد مژه رو بگیرم ولی میکاپ هرچی در بیارم باید مواد بخرم دوباره ...

همیشه اوایل کار این چیزا پیش میاد مشتری نیس درامد پایینه ادم ناامید میشه .‌

ناامید نشو همه ی اینایی ک میبینی الان اسم درکردن . ی روزی حس تو رو داشتن .

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
2731