2733
2734
عنوان

بیوفیزیک

84 بازدید | 5 پست

سلام دوستان کسی جزوه یا پاور پوینت  بیو فیزیک داره برای من بفرسته لطفا

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
سلام شبتون بخیر ببخشید  مزاحم شدم شما هنوز توی نینی سایت حضور دارید؟ سوالی داشتم خدمتتون

سلام عزیز بفرمایید اگه بتونم پاسخ میدهم

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز بفرمایید اگه بتونم پاسخ میدهم

یجا گفته بودین ترانه سرا هستید و شعر اینا میگید

بنظرتون چجوری ترانه های خوب بنویسم

یا چجوری ترانه سرای حرفه ای میشه ادم

«سوفی توی کتاب دنیای سوفی ام منتها ایرانیش»
2731
یجا گفته بودین ترانه سرا هستید و شعر اینا میگید بنظرتون چجوری ترانه های خوب بنویسم یا چجوری ترانه ...

عزیزم من در زمینه شعر میتونم میتونم لهتون کمک کنم ولی در زمینه ترانه هیچ تبحری ندارم 

با این حال اگه بخواهید بک نمونه از کارهاتون رو بهم نشون بدید تا ببینم کمکی از دستم بر میاد 

در خدمتم 

عزیزم من در زمینه شعر میتونم میتونم لهتون کمک کنم ولی در زمینه ترانه هیچ تبحری ندارم  با این ح ...

حتما فقط میشه درخواست دوستیموقبول کمی توی پیوی بفرستم

«سوفی توی کتاب دنیای سوفی ام منتها ایرانیش»