2752
2734
عنوان

میخوام تو کنکور موفق شم

97 بازدید | 5 پست

هعییی 

کتابامو پارسال از کسی گرفتم که سال ۹۹ کنکور داشت 

زیست و ریاضی کاملا تغییر کرده ... 

از طرفی پارسال همشونو زدم ایده جدیدی ندارن و به چالش منو نمیکشونن . پارسال همه درسامو ترمیم زدم ترازم ۸۰۰۰ شد... میترسم فرصت ترمیم ندن اونوقت میترسم تراز سال بعدم بیاد پایین و قبولی تو رشته تاپو تو خواب ببینم...

دلیل موفق نشدنم تو پارسال آزمون ندادن. مرور نکردن . پیوسته نبودن دیر شروع کردن وسواس مطالعاتی و ...

ولی الان تقریبا تو اکثر درسا پایه خوبی دارم ... 

مشکل بزرگم 

کتابام که با پی دی اف میزنم این حله 

دومین مشکل اگه فرصت ترمیم معدل ندن چی؟ 

سومیش جو خونمون زیاد خوب نیست . اکثر اوقات دعوامون میشه همشم بخاطر درس🥲 مجبورم برم کتابخونه که خیلی سرده و چون زیاد کسی هم نمیاد و کسی پیشم نیست خوابم میبره ولی خب تایم بعد از ظهرش اوکیه 

چهارم و سوال اصلی من: به غیر از پیش روی مرور فراوون آزمون دیگه چه نکته ای رو رعایت کنم؟؟ 

نه مورد جو خونتون برو پانسیون مطالعاتی هم بقیه رو میبینی جو میگیری  هم گرمو خوبه  هم می ...

یه پانسیون گذاشتن تو شهرمون هرررر کی میومد حرف میزد بقیه اعتراض کردن درست نشد جمعش کردن بقیه شونم دوره از خونمون هر روز باید سر اسنپ گرفتن و تاکسی گرفتن اسیر شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731