2737
2734
عنوان

برای رشد قد بچه ها چی خوبه؟

61 بازدید | 6 پست

سلام 

پسرم 12سالشه.پیش متخصص غدد هم بردمش داروی خاصی نداده.فقط ویتامین دی و شربت امگا سه

اماشنیدم قرص ال آرژنین هم موثره

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

لطفا مامانهایی که تجربه موفقی دراین زمینه داشتن راهنمایی کنند

چون متاسفانه اومدن به تهران برام سخته ازطرفی شهرستان هم دکترمتبحری دردسترس نیست

دوستانی که دراین زمینه تجربه موفقی ازپزشکی داشتن

میفرماین چه دارو یاراهکاری موثربوده دررشد قد فرزندانشون

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من روزی سه لیوان شیر یا مشتقاتش رو گفت 

روزی یک مشت بادام 

سویق سنجد از عطاری 

شربت ال ارژنین

و چون ازمایش دادم کلسیم اش پایین بود یه شربت کلسیم هم داده از ماه دیگه شروع به استفاده کنم 

انواع گوشت هم توی هر وعده به اندازه سه قوطی کبریت باید داشته باشه 

راستی ورزش کششی و ماهی یه دونه  قرص د۳

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2728
به من روزی سه لیوان شیر یا مشتقاتش رو گفت  روزی یک مشت بادام  سویق سنجد از عطاری  ...

عزیزم فرزندتون‌چندسالشه

دکتر درمورد شربت ال ارژنین نگفت که بلوغ زودرس یا رشد عرضی ممکنه ایحادشود

عزیزم فرزندتون‌چندسالشه دکتر درمورد شربت ال ارژنین نگفت که بلوغ زودرس یا رشد عرضی ممکنه ایحادشود

پسر من هفت ساله است 

تا سال پیش قد و وزنش عالی بود ولی یهو توقف رشد قد داشت و خیلی لاغر شد یه جراحی لوزه هم داشت که شدیدا ضعیفش کرد 

دکتر فعلا اینها رو براش داد و‌قراره دو ماه یکبار چکا‌پ و ازمایش بشه 

دکتر توی سن پسر من خیلی نگران بلوغ زودرس نبود 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.