2733
2734
عنوان

حالم از ابراز علاقش بهم میخوره

121 بازدید | 14 پست

بچه ها من یه خواستگار دارم که جواب رد بهش دادم اما به اصرار خودش یه مدت با هم رفت و آمد میکنیم شاید رابطمون درست شه اما من واقعا علاقه ای بهش ندارم هر سنگی هم انداختم جلوش نمیره چیکار کنم. 

پسر پاکیه، آدم خوبیه موقعیت عادی هم داره یه ماشین و یه شغل کارمندی اما من از چهره و رفتار این آدم خوشم نمیاد از ابراز علاقش حالم بد میشه واااقعا موندم سر دو راهی😭😔 یه روز که رفتم سر قرار بهش بگم این رابطه تمام دیدم یه کادو خیلی گرون خریده باورتون میشه رسیدم خونه جای خوشحالی فقط گریه میکردم

از همون اول اشتباه کردی قبول کردی در ارتباط باشید

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نترس باش و نَ بگو 

قدت چنده؟ 

فیسش چجوریه؟ 

چن سالشه 

"دختری‌کاملا‌درونگرا‌و‌دیوانه‌اماعاقل"                                      ⁂مبتلابه‌مقداری‌حس‌ششم⁂                                                      🖤Xxxtentacion🖤                                                         🤘🏻شیطان‌شرور‌نیست🤘🏻

وای خواهرجون سختش نکن.بخدا خیلیا از خداشونه همچین موردی.عین من😑💔ان شاءالله ک خیره.با بهترین مورد ک خوشبختت میکنه ازدواج میکنی قشنگم

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیریم ی صلوات بفرستی💖🥲♡اللهم صل علی محمد و ال محمد♡ دست ۲ نفره این کاربری!
اگ خوشت نمیاد قبول نکن  اگ ۵۰ درصد ب دلت نشست خوبه

اصلا نمیدونم چیکار کنم از یه طرف بابت سنم میترسم از یه طرفم از این آقا خوشم نمیاد.

من خواستگارای خوبی تا ۲۵ سالگی داشتم اما چون شرایط ازدواج نداشتم همه رو رد کردم الانم هر کی میاد به دلم نمیشینه اونایی هم که خوبن فقط واسه دوستی میان جلو که من اصلا اینجور روابط نیستم

[QUOTE=314465182]اصلا نمیدونم چیکار کنم از یه طرف بابت سنم میترسم از یه طرفم از این آقا خوشم نمیاد. من خواستگارای خو ...[/QUOTE

درکت میکنم اما نمیدونم چی بگم چون سنت مناسبه 

از اینورم خیلی مهمه ب دلت بشینه 

امیدوارم خدا کمکت کنه