2737
2734
عنوان

فروش لباس بچه با قیمت خرید

210 بازدید | 27 پست

مامانا من یه سری لباس آوردم و آنلاین شاپ اینستاگرامی زدم و برای تبلیغ و بالا اومدن پیجم از اول سود خیلییی خیلی کم گذاشتم الانم تصمیم دارم هر کس از نی نی سایت فالوم کرد و ازم خرید کرد بهش ۵۰ هزار تومن تخفیف بدم که در واقع قیمت خریدم میشه.

ممنون میشم به دیده شدن پیج کاریم کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چ‌خووووب من دنبال لباسم برا نی نی هامون بگیرم 

کاش فیل. تر شکنم وصل بشه 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل خدایاااا شکرت ک دارم عمه میشم🥳🤩 خدایا به عظمت حضرت مهدی عج 🌱 همه رو به ارزوهاشون برسون 🤲به منم بعد دوتا سقط 💔 یه بارداری طبیعی و آسون یه بچه سالم و صالح بده🤰🥺 میشه برای حاجتم ی دونه صلوات بفرستین 😢
عزیزم درست نیست قسم بخورم ولی یه تعدادیش بعد از تخفیف دقیقا قیمت خریدش شده

خیلی خوشگلن اگ‌ جنساشون هم خوب باشه ک عالیه دیگه 

همینا رو داری فقط یا تو‌پیج نمونه ها دیگه هست؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل خدایاااا شکرت ک دارم عمه میشم🥳🤩 خدایا به عظمت حضرت مهدی عج 🌱 همه رو به ارزوهاشون برسون 🤲به منم بعد دوتا سقط 💔 یه بارداری طبیعی و آسون یه بچه سالم و صالح بده🤰🥺 میشه برای حاجتم ی دونه صلوات بفرستین 😢
خیلی خوشگلن اگ‌ جنساشون هم خوب باشه ک عالیه دیگه  همینا رو داری فقط یا تو‌پیج نمونه ها دیگه ...

خیالت راحت باشه عالین

چند نمونه دیگه هم هست تو پیجم

دخترونه میخوای یا پسرونه