2737
2739
عنوان

کم خونی شدید در بارداری + عکس

149 بازدید | 5 پست

سلام خانم ها من اصلا نمیتونم دارو بخورم همش تهوع دارم بخورم بدتر مبشم هر دفعه میرم دکتر داروها رو عوض میکنه دو روز میخورم حالم بدتر میشه چیکار کنم کم آوردم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

حالا من ۳۳هفته م وکم خونیم ۱۰هس قرص نمیتونم معده درد شدید میشم ومیارم بالا سزارینی م میخوام بشم نمیدونم چ خاکی ب سر بریزم تنها راهش برا ما تغذیه س گوشت قرمز ماهی بلدرچین بوقلمون بخور مرغ کارخونه ای ک بعید میدونم اهنی ازش در بیاد مرغ محلی پیدا کنی خوبه گوشت کبوترم خیلی خوبه 

منم دارم سعی میکنم هرروز گوشتی باشه چون حبوبات وسبزیجات حتی اسفناج ک میگن اهنش زیاده جذبش کمه مث غذاهای گوشتی نمیشه صبحونه هرروز یه تخم محلی میخورم امیدوارم بالا بره هر چند مکمل یه چیز دیگس 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من ۳۳هفته م وکم خونیم ۱۰هس قرص نمیتونم معده درد شدید میشم ومیارم بالا سزارینی م میخوام بشم نمید ...

منم ۳۱ هفته هستم من طبیعی هست زایمانم البته بستگی به وضعیت بچه داره که انشالله سفالیک باشه بدی اینه این ویروس جدیده گرفتم اشتهام رفته منم با دارو معده درد میشم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2731
منم ۳۱ هفته هستم من طبیعی هست زایمانم البته بستگی به وضعیت بچه داره که انشالله سفالیک باشه بدی اینه ...

طبیعی خون کمتری از دست میدی ولی بازم باید این مدت باقی مونده رو خوب ب خودت برسی ب من ک گف خطرناکه و ممکنه مجبور بشن بهت خون وصل کنن