2752
2734
عنوان

کمک خار رفته تو پای بچه م😔

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱_بلد نیستم قفل کنم اگه بلد هم بودم قفل نمیکردم چون واقعا نیاز به راهنمایی دارم۲_ کاش یه ذره حس همدر ...

1_ با احترام صحبت کنید

2_اگر نیاز بشه من خودم قفل میکنم فقط برای احترام به شما گفتم خودتون قفل کنید

3_شما باید تاپیک رو مدیریت کنید به اینکه توهین کنید و دعوا کنید

4_شما هم همدردی کنید بلکه کسی که بچه اش رو از دست داده نیاز به همدردی داره

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2731
🤣🤣🤣🤣

این اتفاق یک در صدمه😂😂😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
عزیزم الان خوابه فک کنم بزاره دربیاری تو بیداری هرطوری شد ب زورم شد دربیار گناه داره تادرنیاری همینج ...

باشه خدا کنه فردا بتونم دربیارم الان دو هفته س هر روز میگه پام درد میکنه میگم بچه س همینجوری میگه😔

1_ با احترام صحبت کنید 2_اگر نیاز بشه من خودم قفل میکنم فقط برای احترام به شما گفتم خودتون قفل کنید ...

نی نی یار منطقی باشید لطفا. اون کسی که پست غیر مرتبط گذاشت و بحث غیر مرتبط سیاسی راه انداخت رو توجیه کنید لطفا. الآن خاری که به پای بچه های ما میره چه ارتباطی با کفن شدن بچه های دیگران داره؟ ما هم همدردی میکنیم اما نمی تونیم از فرزندان خودمون غافل باشیم و همه ی درداشون رو نادیده بگیریم

1_ با احترام صحبت کنید 2_اگر نیاز بشه من خودم قفل میکنم فقط برای احترام به شما گفتم خودتون قفل کنید ...

عزیز دلم من همدردی میکنم من میگم دلم کباب با هر فیلمی که میبینم میشینم گریه میکنم میگم خدا به مادرش به خانواده ش به برادرش پدرش صبر بده ولی واقعا نمیدونم چه ربطی به تاپیک من داره اصلا قیاس هم با این تاپیک کار درستی نیست

باشه خدا کنه فردا بتونم دربیارم الان دو هفته س هر روز میگه پام درد میکنه میگم بچه س همینجوری میگه😔

ن طفلی تو پاشه من توپام خار رفته بود دیده نمیشد همینجور چن روز درد میکرد آخر با سوزن و فشار وموچین درآوردم تا در بیاری دردش خوب میشه حتما دربیاری اگه گریه هم کرد حداقل دردش یباره تموم میشه❤️

استارتر چه شانسی داری نصفه شب یه اسگل گیرت افتادع😂😂

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
نی نی یار منطقی باشید لطفا. اون کسی که پست غیر مرتبط گذاشت و بحث غیر مرتبط سیاسی راه انداخت رو توجیه ...

👌👌👌👌👌منظور منم دقیقا همینه خدا خودش کمکشون کنه به مادراشون خانواده هاشون صبر بده  کاری از دستمون برنمیاد جز غصه خوردن و دعا کردن 

2706