2737
2734
عنوان

کلاس آرایشگری مشهد

53 بازدید | 12 پست

سلام خوبید شبتون بخیر

من میخوام برم کلاس کار با مواد شیمیایی یا همون رنگ مو

آموزشگاه یا مرکزی میشناسید که مدرک فنی بده و کارشم خوب باشه؟ 

سمت قاسم آباد بهتر هست اگه باشه 

آموزشگاه پاییزان تو بلوار فردوسی چطوره؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
اسی ببخشید الان همسایه اومد در زد گفت توی اخبار گفتن مشهد امشب زلزله میاد راست گفته؟ بچه‌م خونه مادر ...

اخبار گفتن؟ فکر نمی‌کنم عزیزم 

توکل بخدا آنشاالله هیچی نمیشه 

برم یه ساک کوچیک آماده کنم پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخبار گفتن؟ فکر نمی‌کنم عزیزم  توکل بخدا آنشاالله هیچی نمیشه  برم یه ساک کوچیک آماده کنم ...

نمیدونم والا گفت اخبار گفته 

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2731
اسی ببخشید الان همسایه اومد در زد گفت توی اخبار گفتن مشهد امشب زلزله میاد راست گفته؟ بچه‌م خونه مادر ...

خودتون کدوم شهری گلم؟

مشهدم عزیزم اما بچم رفته خونه مامان بزرگش 

آهان ، بنظرت راست میگن زلزله رو؟ تو خیابونا که خبری نیست من از پنچره نگاه کردم خونمون کنار پارک موجهای آبیه طبیعتا باید شلوغ باشه خیابونا اگه خبری باشه 

آهان ، بنظرت راست میگن زلزله رو؟ تو خیابونا که خبری نیست من از پنچره نگاه کردم خونمون کنار پارک موجه ...

خب پس خداروشکر خیالم یکم راحت شد

2740
خب پس خداروشکر خیالم یکم راحت شد

نگران نباش عزیزم با اینکه منم یکم استرس،گرفتتم اما الهی،خدا حفظ کند همرو 

راستی یه سوال ،من دخترم ۸ سالست گاهی مواقع مثلا هر دوماهی،یبار مادرشوهرم خیلی اصرار داره بخوابه خونشون ،یه برادرشوهر ۳۰ ساله دارم مجرد اما خب پسر معقول هست

بعد من دو سه باری اجازه دادم ،الان اطرافیان میگن اشتباه نکن اجازه نده و... نظرت چیه؟

نگران نباش عزیزم با اینکه منم یکم استرس،گرفتتم اما الهی،خدا حفظ کند همرو  راستی یه سوال ،من دخ ...

چی بگم من باشم نمیفرستم بچه‌مو

مادرشوهر من تنها زندگی میکنه خونواده‌هامون شهر خودمونن

پنجشنبه‌ها ک دخترم تعطیله میره پیشش ۶ سالشه اما کلا این دفعه دومه ک واسه خواب می‌مونه اونجا 

چی بگم من باشم نمیفرستم بچه‌مو مادرشوهر من تنها زندگی میکنه خونواده‌هامون شهر خودمونن پنجشنبه‌ها ک ...

مرسی گلم 

آخه خیلی اصرار می‌کنند و من مثلا از هر ۵،۶ بار یبار اجازه میدم اونم تو رودرواسی 

مگه اینکه دخترمو بسپارم دیگه 

مرسی گلم  آخه خیلی اصرار می‌کنند و من مثلا از هر ۵،۶ بار یبار اجازه میدم اونم تو رودرواسی  ...

قربونت

خدا دخترتو برات حفظ کنه عزیزم🩷