2737
2739
عنوان

بچه های تجربی و ریاضی

124 بازدید | 19 پست

من رشته تجربی بودم کنکورم دادم امسال میرم دانشگاه

سال قبل کلاس صفر تا صد ریاضی شرکت کردم  پیش کسی ک خودش ریاضی کنکورش صد زده ویدیو هاش و پی دی اف جزوه هاش رو دارم اگه کسی میخواد اینجا پیام بزاره با قیمت خیلییی کم بهش میدم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید اما نگاهی به تاپیکای قبلیش بندازین

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببخشید اما نگاهی به تاپیکای قبلیش بندازین

عزیزم من کنکور زبان دادم قراره دانشگاه زبان بخونم🙂 

چون میخواستم ب بچه های ک نمیتونن چند میلیون هزینه کنن برا کلاس کنکور کمک کرده باشم گفتم اگ کسی خواست بهش بدم 

من هیچی بلد نیستم فقط همین جزوه های ریاضی رو داری؟

فقط جزوه نیست از روی همون جزوه ها فیلم تدریسش هست 

آزمون هم داره با جواب هر مبحث هم کاملا جدا از صفر صفر آموزش داده

2740

برا کنکور زبان چ کتاب هایی خوندی؟

من میخونم باز کنکور زبان بخونم

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds
برا کنکور زبان چ کتاب هایی خوندی؟ من میخونم باز کنکور زبان بخونم

کتاب جامع زبان تخصصی کنکور دو جلدی 

کتاب های تک پایه مبتکران 

بعدش اینکه پایم قوی بود کانون زبان ایران بودم مدرکم گرفتم 

عزیزم من کنکور زبان دادم قراره دانشگاه زبان بخونم🙂  چون میخواستم ب بچه های ک نمیتونن چند میلی ...

میخوای دانشگاه بری نمیدونم چرا دنبال مدرسه بزرگسالانی بعدشم زبان ربطی ب ریاضی نداره وقتی چیزی به کار خودت نیومده و روی دستت مونده حداقلش براش تبلیغ نکن که ی بنده خدایی هم اشتباه تورو مرتکب نشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
میخوای دانشگاه بری نمیدونم چرا دنبال مدرسه بزرگسالانی بعدشم زبان ربطی ب ریاضی نداره وقتی چیزی به کار ...

چه ربطی داره ؟! میدونم ک زبان ربطی ب ریاضی نداره.من خودم ریاضی از پایه مشکل داشتم وقتی کلاسارو شرکت کردم بهم خیلی کمک کرد اما من مریض شدم نتونستم ادامه بدم برای خوندن کنکور مشکل کلیوی داشتم نمیتونستم درس بخونم برای کنکور تجربی برای همین تصمیم گرفتم برم دانشگاه زبان بخونم بعد دوباره برای کنکور تجربی هم بخونم مدرسه بزرگسالان هم میخواستم برم برای ثبت نام  ترمیم معدل چون امسال ۵۰درصد تاثیر داره 

منم اجبار نکردم به کسی ک حتما ازم بگیرن 

حتی گفتم رایگان هم بخواد کسی بهش میدم 

2706