2733
2739
عنوان

خواستگارم

326 بازدید | 30 پست

بنظرتون ظاهر خواستگار مهمه؟ چقدر زیاد؟ 

موقعیت خوب ولی ظاهر ن 

بقیه دوست دارن من نه

هر چقدرم میگم خوشم نمیاد ب دلم نمیشینه میگن اون ظاهرش توبه ولی ملاک نیس ک بخوای رد کنی

میتونم ب نظرتون ب خود پسره تو جلسه بگم جوابم منفیه؟ 

چی بگم ک بهش برنخوره؟ بد نشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کجای ظاهرش مشکل داری؟!

در چه حد؟!

منم با ظاهرش اول مشکل داشتم خیییلی زیاد 

چون خودم خوشگلم یکی و میخواست حداقل یکم از من پایین تر باشه 

و تصورمم یه پسر سفید و با ته ریش و موی زیاد بود 

ولی خواستگارم سبزه و بدون ریش و رو به کچلی😂😂

اصن رفتم که جواب منفی بدم 

ولی همین که سوار ماشینش شدم نظرم عوض شد 

اینقدر که به من حس خونه میداد و پیشش راحت بودم و برام امن بود

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

نگی ظاهرش رو قبول نداری

بیچاره اعتماد بنفسش که از بین میره هیچ برا خودتم بد میشه

دیگه کسی جرات نمیکنه بیاد سمتت

بگو من فعلا قصد ازدواج ندارم صرفا به خاطر خانواده قبول کردم همو ببینیم

برای شادی روح رفتگان همدیگه صلوات بفرستیم...
2738
قدش و هیکلش و تیپش و کمی قیافش  اخلاقش خوبه ولی نتونسته با حرفاش قانعم کنه ک خوبه

ای بابا 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم