2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی یکی از تایپیک ها راجب اینکه چی بخوریم نوشته بودند بنظر خیلی خوب اومد اونو چه جوری پیدا کنم

استرس خودش سمه خودت رو بزن به بیخیالی بگو هر وقت خدا بخواد تا استرس داشته باشی باور کن باردار نمیشی پلی دکترم برو شاید مشکلی باشه

خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
43 - 44 

به فکر اون بچه هم هستین!!

بچه وقتی بیست سالش بشه 

شما میشین ۶۴!!!

یعنی فاجعه 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
استرس خودش سمه خودت رو بزن به بیخیالی بگو هر وقت خدا بخواد تا استرس داشته باشی باور کن باردار نمیشی ...

ممیخواستم این ماه بریم ولی گفتم بزار این ماه از اون خوراکی هایی که گفتن بخوریم اگه نشد ماه بعد میریم

به فکر اون بچه هم هستین!! بچه وقتی بیست سالش بشه  شما میشین ۶۴!!! یعنی فاجعه

تو اطراف ما این مدل بارداری و بچه هست و مشکلی نداریم 

تفاوت سنی خواهرم با مادرم همین حدوده

پسرخاله ها و دخترخاله هام هم اکثرا همین تفاوت سنی رو با مادرشون دارن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
به فکر اون بچه هم هستین!! بچه وقتی بیست سالش بشه  شما میشین ۶۴!!! یعنی فاجعه

اکه پدر و مادرتون در قید حیات هستند انشالله شاید متوجه نشید حرف

چون منم متوجه نبودم

ولی وقتی چمن سال پیش پدر ۶۵ سالم از دست دادم از این ناراحت بودم که چرا من وقتی جون بودم باید بی پدر بمونم

احتمال بارداری بسیار کم میشه و بارداری برا مادر هم ممکنه خطرناک باشه احتمال سندروم داون بیشتر میشه

جنین فریز شده دارم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706