2737
2734

من به یه پسری علاقه مندم بعدش من شماره اینو سر یه اتفاقایی تونستم گیر بیارم و باهاش چندبار چت معمولی داشته باشم 

بعدش با خودم گفتم دلمو بزنم به دریا بهش بگم بهش حس دارم اولش گفتم سلام میخوام یه حرفایی بزنم بهت اونم خیلی محترمانه گفته بود سلام بفرمایید بعدش که اصل مطلبو گفتم اصلا دیگه سین نکرد پیامو و که چه برسه جواب بده 

و الان از اون پیام یه هفته میگذره کاملا یعنی من هی خودمو سرزنش میکنم یارو حتی یک اپسیلون هم ارزش برات نذاشته سر بسته حتی اگه میخواست رد هم کنه جواب بده 

اصلا حالم بدجور گرفته س 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه بیشعوره ، تو حرکتتو کردی اون ارزششو نداشت پیامتو پاک کن و ب زندگیت برس یدرصدم لهش اهمیتی نده

همینکارو کردم پیامو برای خودم پاک کردم اما برای اون نه که برام درس عبرتی که دیگه خودمو کوچیک نکنم

احتمالا از رو نوتیف خونده و یا سین خوندن رو برداشته در هرصورت برات هیچ ارزشی قائل نشده وگرنه اگه بر ...

اره دقیقا ا همین میسوزم حتی ارزش همون سر بسته نه گفتن هم ندارم و هی میگم مگه من چه چیزی م کمه

2740

تو بهترین کار رو کردی که حرف دلتو زدی

اینجوری تکلیفت با خودت معلوم شد

و اینکه اون سین نکرده و جواب نداده ببخشید از بی اعتماد به نفسیش و بی شخصیتیش بوده

اتفاقا چقدر خوب شد گفتی و اون اصلشو اینجوری نشون داد

اگر پسر درست و حسابی بود سین میکرد و رک و راست میگفت مثلا خودم دوست دختر دارم یا چه میدونم من حسی ندارم اما ترسیده از اینکه باهات رو به رو بشه و جواب نداده.

پیامت رو دو طرفه حذف کن تا بدونه پشیمون شدی

دیر شده برا اینکار 

از حرص کلر خودم برا خودم پاک کردم فقط که برام درس عبرت دیگه خودمو کوچیک نکنم اما باز پشیمونم کاشکی همین کاری که گفتی رو میکردم 

میدونی پسره از دخترا مغرور خوششون میاد هرچی کم محل بذاری همونقدر حریص میشن برات.تحسینت میکنم ازین حستو گفتی.اما دیگ بیخیال دوست داش میاد نداش عشق یکطرفه  فقط اذیتت میکنه.دیگ خودتو کوچک نکک

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
تو بهترین کار رو کردی که حرف دلتو زدی اینجوری تکلیفت با خودت معلوم شد و اینکه اون سین نکرده و جواب ...

اره اما میدونی چیه به خدا هی میگم مگه من چی کم دارم از بقیه دخترا هی چیزای منفی تو فکرمه

2706