2737
2739
عنوان

نگرانم..حرف نزدن دختر 20 ماهه..

469 بازدید | 17 پست
سلام دوستان دخترم 20 ماهشه.فقط 20 کلمه میگه.دکترش گفت خیلی کمه .به نظرتون چیکار کنم؟؟؟خیلی نگرانم
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه چیزه قابل ملاحظه دیگه ای نداره و از نظر حرکتی و چیزای دیگه خوبه جای نگرانی نیس.بعضی بچه ها دیر حرف میزنن.خاهرم دو تا دختر داره.یکیش تو یک سالگی خوب حرف میزد اون یکی تو سه سالگی.البته اونی که دیر حرف زد بخاطر اگتنش و استرس زیادی بود که اون زمان تو خونواده بود.ینی در اصل شروع به صحبت اونم تو نه ماهگی بود ولی نطقش کور شد طفلک
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2738
عزیزم بین بیست تا پنجاه کلمه تا دو سالگی اکیه نگران نباش
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
ببین فاصله 18 تا 24...یکهو می بیینی عین ارشمیدس میشن..و شروع می کنن..براش خیلی کتاب بخون...واقعا موثره...شاید فقط نگاهت کنه..اما خیلی موثره... دکتر که ما می گفت در همین دد...بابا..بیا..برو....منظورشو بگه تا دوساگی کافیه 4 ماه هم مونده..البته خطکش و گونیا نیست بگی سر 24 ماه ..اما همون حول وحوش
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1