2733
2734
عنوان

مهاجرت با موسسه پارسي كانادا

1505 بازدید | 38 پست

سلام دوستان

كسي با موسسه مهاجرتي پارسي كانادا قرارداد بسته براي انجام كارهاي مهاجرتي؟ يا كسي از اطرافيانتون رو ميشناسيد با اين موسسه كار كرده باشن و جواب گرفته باشن؟

جغرافیای کوچک من بازوان توست    ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما مشاوره اش رفتید؟

بله ، من مشاوره رفتم و روش IMP رو پیشنهاد دادن ، 

البته این دومین بارم بود .

دفعه ی اول حدود یک سال و نیم پیش رفتم که روش جاب آفر رو پیشنهاد دادن.

ولی ایندفعه چون شرایطم تغییر کرده بود، گفتن IMP با شرایط من بهتره.

ولی واقعا هنوز نمیدونم چیکار کنم ، میتونم اعتماد کنم یا نه.

هر جا هم سرچ میکنم که از تجربیات دیگران استفاده کنم، متاسفانه چیزی نمیتونم پیدا کنم.

شما چطور ؟

بله ، من مشاوره رفتم و روش IMP رو پیشنهاد دادن ،  البته این دومین بارم بود . دفعه ی اول حدود ...

سلام وقت بخیر ببخشید شما به کجا رسید کارتون منم پیششون مشاوره رفتم اما تصمیم گیری سخته واقعا م

میشه درخواست دوستیمو قبول کنید

2740
سلام وقت بخیر ببخشید شما به کجا رسید کارتون منم پیششون مشاوره رفتم اما تصمیم گیری سخته واقعا م میشه ...

قبول كردم

سلام عزیزم ببخشید مزاحم شدم من فردا اولین جلسه مشاورمه با پارسی کانادا خواستم ببینم شما راضی بودید ؟ ...

تعريف بد دقت كني مال يكي دو تا كاربر هست . به نظرم مشاوره رو برو و تصميم نهايي رو خودت بگير

سلام ببخشید میتونم بپرسم شما با این شرکت چه کردید بالاخره؟ و میشه درخواست دوستیمو قبول کنید

من استارت اوليه رو زدم ديگه توكل به خدا

تعريف بد دقت كني مال يكي دو تا كاربر هست . به نظرم مشاوره رو برو و تصميم نهايي رو خودت بگير

ممنون عزیزم من رفتم ، گفتن ۲ میلیارد دستمزد خودشون میشه ۳۰ میلیاردم باید هزینه کنیم برای اقامت دائم

ممنون عزیزم من رفتم ، گفتن ۲ میلیارد دستمزد خودشون میشه ۳۰ میلیاردم باید هزینه کنیم برای اقامت دائم

خيلي زياده

اين هزينه استارت آپ هست فكركنم ولي خيلي زياده روش ديگه اي پيشنهاد نداد؟