2733
2739

دخترم 4سالشه گذاشتمش مهد کودک روزای اول با شوق رفت ولی الان با گریه میره اذیت میکنه و اذیت میشه.

جیگرم اتیش میگیره از‌اینکه حس میکنم اضطراب جدایی داره ولی میگن باید بزاری بیاد تا عادت کنه تجربه داشتید ؟؟؟میتوتید راهنماییم کنید؟؟

باردارم هستم ویارردارم اصلاخوب نیستم ،کارای دخترمم شده باعث ازار روانم😭

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
یه مدت برو تو مهد بشین من اینجور بودم البته دختر من بچه بود مهد رو دوست داشت ولی بازم فکر کنم یه ۱۰ ...

امروز رفتم با حال بد نشستم بیشتر گریه کرد واومد پیشم ،مربیش گفت نیای بهتره دیگه قبول میکنه که پدرمادرش نیستن و عادی میشه ولی خودم دلم خونه از این حالش😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم باهاش تو مهد بدرفتاری نکردن؟

خواهرزاده من چندسال پیش ک مهد میرفت اولش خیلی ذوق داشت و بعد یک هفته گریه میکرد ک نمیره و...تااینکه بعد کلی اذیت کردن خواهرم با بازی و ..ازش پرسید ک چرا دوست نداره دیگه بره مهد اونم گفت چون خانم مربی دعواش کرده و گفته باید یک ساعت پشت ب بچه ها وایسه و روشو طرف سطل زباله بگیره بهشم گفته بود حق نداری ب مامانت بگی وگرنه بیای مهد میندازمت تو انباری!!خواهرمم رفت مهد و ی دعوای حسابی بااون مربی کرد 

2731
امروز رفتم با حال بد نشستم بیشتر گریه کرد واومد پیشم ،مربیش گفت نیای بهتره دیگه قبول میکنه که پدرماد ...

پس به حرف مربیش گوش بده زودتر برو دنبالش یه کادو کوچیک هم بگیر که رفته مهد نگران نباش عادی میشه بعد وعده بده چند روز بره مهد کادوی بزرگ تری چیزی که خیلی دوست داره 

عزیزم ببین اگر مشکل حتما اضطراب جدایی هست باید روش اصولی رو بری. حتما حتما با روانشناس کودک صحبت کن. اینکه بچه رو بذاری بری به گفته مربیان فقط اضطراب‌ش رو شدیدتر میکنه‌. اضطراب جدایی باید یواش یواش حل بشه. بازم تاکید می‌کنم حتما طبق نظر یه روانشناس خوب برو جلو

اگر مشکل دیگه ای داره مثل اینکه از اونجا بدش میاد یه بحث دیگه هست.

گلم باهاش تو مهد بدرفتاری نکردن؟ خواهرزاده من چندسال پیش ک مهد میرفت اولش خیلی ذوق داشت و بعد یک هف ...

نه عزیزم من موقع ثبت نام ودیدن مربی کلی حساسیت دراوردم و گفتم اصلا دلم نمیخواد له عنوان مربی‌مدیر و...تو بهش بگین که معاون مهدشون به من میگه مامان حساس😐از‌لین موردش مطمئنم چون پرسیدمم ازش ،اتفاقا مربیشو دوست داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس به حرف مربیش گوش بده زودتر برو دنبالش یه کادو کوچیک هم بگیر که رفته مهد نگران نباش عادی میشه بعد ...

اصلا صبحا وضعی داریم😐😢یعنی اصلا دلش نمبخواد بره همش میگه خوابم میاد دلم براتون تنگ میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم ببین اگر مشکل حتما اضطراب جدایی هست باید روش اصولی رو بری. حتما حتما با روانشناس کودک صحبت کن. ...

اره نظر خودمم اینه ببرمش مشاوره ولی مدیر مهد میگه طبیعیه ،میگه اگه حاد باشه من خودم میفرستمتون پیش روانشناس😑دوستمم ارشد مشاورس ازش پرسیدم گفت من تو کاذ کودک نیستم  ولی‌ از دوستام میپرسم میگم بهت ،اینقدر گیج شدم 😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نظر خودمم اینه ببرمش مشاوره ولی مدیر مهد میگه طبیعیه ،میگه اگه حاد باشه من خودم میفرستمتون پیش ر ...

طبیعیه عزیزم ولی باید با کمک روانشناس راه درست رو بری حتما نباید حاد باشه کع ببری. بازم خودت میدونی عزیزم ولی من باشم از راهش میرم. انشاالله مشکلت حل بشه