2752
2734
عنوان

اصفهانیا

68 بازدید | 5 پست

دکترخوب میخوام برا آی وی اف 

دکترم دکترفتوحی بود نمیدونم بازم برم پیشش یاعوض کنم ،دوسشون داشتم 

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
مرکز ناباروری.. دکترکلانتر

تعریفشونو شنیدم یکم چون آقاهستن معذبم بعدببخشید عمل پانکچر وانتقالو خودشون انجام میدن یاتیم دارن؟

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعریفشونو شنیدم یکم چون آقاهستن معذبم بعدببخشید عمل پانکچر وانتقالو خودشون انجام میدن یاتیم دارن؟

خودش اگ انجام بده برات ک عالیه. توتمام تلاشتابکن ک بری زیرنظرخودش.. هرچند کسیو قبول نمیکنه خودش

2731
خودش اگ انجام بده برات ک عالیه. توتمام تلاشتابکن ک بری زیرنظرخودش.. هرچند کسیو قبول نمیکنه خودش

ممنونم❤😘

سلام نرگس جان منو یادته چندماه دوسه ماه پیش تویه تایپیک راجب دیسک مامانت گفتی درمان شده و قرار شد شماره دکترش که شیراز بود برام بگیری از خواهرت من هنوز منتظرم🥺🥺عزیزم یه خبر بهم بده