2752
2734
عنوان

بیاین😕

1 بازدید | 14 پست
به هیچ وجه روی زندگیم مدیریت ندارم پسرم یک سال و نیمشه اصلا حوصله تمیز کردن و کار وکردن ندارم ولی خییییلی هم عذاب میکشم ازین وضع تازگیا یه کاری رو هم شروع کردم ولی توی اونم هیچ حرکتی نمیزنم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ناکرده گنه در این جهان کیست بگو . آن کس که گنه نکرد چون زیست بگو . من بد کنم و تو بد مکافات دهی . پس فرق میان من و تو چیست بگو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا کنه دارم دیونه میشم اصلا حس هیچیو ندارم حتی دلم نمیخواد بخوابم!
ناکرده گنه در این جهان کیست بگو . آن کس که گنه نکرد چون زیست بگو . من بد کنم و تو بد مکافات دهی . پس فرق میان من و تو چیست بگو
چرا منم همینجوری ام.هفته 37 هستم کلی کار دارم برا زایمانم.ولی ... باید خودت رو مجبور کنی.مثلا شب قبل یه برنامه برا فردا در نظر بگیری و حتمااااا مقید باش انجام بدی
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
منم هستم .باردارم حتی حوصله ندارم غذابخورم
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
اول اینکه به این پی بردن که هرچی تو خونه بشینم وضعیتم بدتر میشه و به احتمال زیاد افسرده میشم.اولین گامم این بود که باز کلاسای خیاطیمو از سر بگیرم.کلاس اموزش شنا مو پیگیری کنم .برا کارای خونه به اندازه وقت بزارم نه کم نه زیاد .غذاهای جدیدو بپزمو امتحان کنم سر ذوقم میاره.هر روز سوره یس بخونم برا دخترم به اندازه وقت بزارم و در کنار همه اینا برا درسمم حتما وقت اختصاص بدم الان یه ماهه دارم کارامو تقریبا با نظم انجام میدم به خودم قول دادم امیدوارم که بتونم ادامه بدم
بچه ها یه کار بازاریابی شروع کردم همش دارن بهم میگن کار کن کار کن آخه نمیدونم چرا هیچکسم باهام همکاری نمیکنه