2733
2739
عنوان

دخترم امروز که از مدرسه اومد حال روحیش خیلی بد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2931 بازدید | 90 پست
شاید الکی گفته برای جلب توجه تو این سن معمولا چیزای خیلی عجیب معمولا میگن

منم حسم بش منفیه 

آخه مادره نپرسیده چرا شلوارت پر از خون شده چرا رنگت پریده ؟

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو۱۲ سالگی وتوسط همون پسر

این دیگه بعیده !

باور نکن عزیزم

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع
2742

من توی ۴یا ۵سالگی توسط عموی ناتنی بهم تجاوز شد،همون موقع هم از روی بچگیم با اب و تاب برای خواهرام و دختر خاله و دختر داییم تعریف کردم که به گوش مامان بابام هم رسید ولی خوب هیچ کاری نکردن فقط دیگه مارو باهاش تنها نذاشتن،ولی به بدترین شکل ممکن تاوان داد،اون موقع مهندس عمران بود و همه آرزو داشتن که بره خواستگاری ولی الان که ۳تا بچه داره توی ضایعاتی کار می‌کنه و به شدت اعتیاد داره،چوب خدا صدا ندارد...

منم حسم بش منفیه  آخه مادره نپرسیده چرا شلوارت پر از خون شده چرا رنگت پریده ؟

منم حسم منفیه ولی همه خونریزی ندارن اگرم داشته باشن زیادنیس و میشه مخفی کرد

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

اونایی که میگین بعیده انقدر از این موردها هست فراوون حالا این دختر باز به دوستش گفته اما بعضی ها به گور میبرن این حرفارو

خسته ام از زندگی از مثل زندان بودنش این نمایش درد دارد کارگردان بودنش
2740
مادرش اونموقع مریض بوده وتهران بودن

بالاخره بچه ۹ ساله پیش یکی زندگی میکرده مگه میشه متوجه لباسای خونی نشه  متوجه دیر برگشتن بچه نشه

وحشتناکه و متاسفانه غالبا قربانی از شوک و ترس چیزی نمیگه بویژه بچه که اصلا نمیدونه چه اتفاقی براش اف ...

عزیزم کسی که بامادر خودش راحت نیست به نظر شما بایه غریبه میتونه در این باره صحبت کنه؟

فکر نکنم راضی بشه .طفلک خیلی آسیب دیده .جالبیش اینجاست که تومدرسه تیز هوشان درس میخونه وخیلی هم بااس ...

اخه یه دختره هم توی کودکی این اتفاقا براش افتاده بوده برام باگریه شدید تعریف کرد حتی ازخودش متنفر بود دلداریش دادم گفتم ایراد ازتو نبوده اونم یجا تقاص میده .کلی باهاش حرف زدم ازون به بعد راحت تر کناراومد

فکر نکنم راضی بشه .طفلک خیلی آسیب دیده .جالبیش اینجاست که تومدرسه تیز هوشان درس میخونه وخیلی هم بااس ...

به مشاور مدرسه بگو عزیزم

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
شاید الکی گفته برای جلب توجه تو این سن معمولا چیزای خیلی عجیب معمولا میگن

دقیقن چندروز پیش جلسه اولیا مربیان بود من مریض بودم نرفتم 

معلم پسرام گفته چرا والدینتون نیومدن پسرم گفته بابام شهرستانه مامانم حاملست نتونسته بیاد

بعد دوستش گفته مامان و بابای منم مواد بردن الان گرفتنشون زندانن🤕

منم فرداش ی مقدار پول دادم پسرام بردن براش گفتم هرچی لازم داشت بهم بگین براش بگیرم ببرین ینی جگرم کباب بود براش که چندروز بعد مامانش میاد مدرسه و میگه کی به بچم پول داده🤦🏻‍♂️

و معلوم میشه دروغ گفته مامانش بنده خدا پولارو داده دست بچهام گفته دیگه بهش چیزی ندین

علت مرگ=خفگی در اثر بغض زیاد
2706