2733
2739

بهم میگن به بقیه خیلی بی احترامی میکنی (و خب یه عده خاصی این عقیده رو دارن )

همش میگن این اخلاقتو ترک کن حتی مامانم 

اما من حتی نمیدونم بی احترامی به چه کارایی میگن 

میشه بگید از نظرتون چه حرفایی و رفتاری  بی احترامیه ؟

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گاو بودن و خود رو به نفهم بودن زدن رو یه جور بی احترامی به دیگران میدونم 😐

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
2740
چی کار میکنی مگه 

کاری واقعا نمیکنم 

هر حرفی بزنم میگن بی احترامی کردی 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
چند تا مثال بیار...مثلا تو چه مواقعی اینارو بهت گفتن؟

مثلا یکی میگه وای من اصلااا تو عمرم دروغ نگفتم بش میگم چرا فلان موقع دروغ گفتی بدش میاد 

یک دنده بودن 

تو حرف دیگران پریدن

حرف هیچکسو قبول نکردن

بیشتر گوبنده بودن تا شنونده

صحبت با صدای بلند 

تیکه پروندن 

در ازای خوبی دیگران تشکر نکردن 

انتظار و توقع داشتن 

اوووو خیلی زیاده آخه بخوام بگم 

هم اوست خدایی که جز او نیست معبودی ، فرمانروای هستی،عاری از کاستی سرچشمه امنیت و سلامتی ، مسلط برهمه و مبرا از هر شکستی، انجام دهنده هر خواستی ،و سرآمد با عظمت هستی ، بله این خداست مبرا از ادعاهای هر بت پرستی ۲۳/الحشر🌸🌸🌸🌸پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثانی ،  از نزد خودت یاورى براى من قرار ده که در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار کند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى🌸🌸🌸🌸🌸 به یاد سپهسالار اسطوره ای ایران ساعت ۱/۲۰دقیقه فرودگاه بغداد ، سردار رشید شهید قاسم سلیمانی یادت جاودان❤
بی احترامی یعنی پیام بده سین کنی ج ندی زنگ زد نتونستی ج بدی بعدش بزنگی هر طور رفتار کرد رفتار کنی ...

اینا همه رعایته 

فقط وقتی یکی حرفی میزنه که دروغه حس میکنم گوسفندم اگه جوابشو ندم 😕

مجردی؟

مهمون بیاد خونتون حتی به خودت زحمت ندی بیای سلام و علیک کنی

تو هیچ مراسم عذا و عروسی اقوام درجه یک شرکت نکنی، دید و بازدید عید و مهمونی و... هیچ وقت حضور پیدا نکنی 

هر چیزی رو با حالت طلبکارانه از پدرومادرت بخوای و بیشتر حرفات حالت دستوری داشته باشه

عضویت 98،،، سه بار تعلیق م کرد بی تربیت.... نی نی یار رو میگم
2706