2737
2734

حالا به هر دلیلی یه اتفاقی افتاده طرف قهر کرده، 

اگه بهش پیام بدیم پررو میشن 

پیام ندیم رابطه تموم میشه 

تکلیف چیه 

خودش هم چند روزه پیام نداده 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چندسالشه؟ کی مقصر

مقصر و نمیدونم 

این‌جوری بوده که پسره یه نامزدی ناموفق داشته سر دخالت خانوادش 

دختره بهش گفته بعد ازدواج میخوام دوری و دوستی داشته باشم با خانوادت تو هم همینجور با خانوداه من

پسره ناراحت شده و دیگه پیام نداده 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
35 به بالا  

تاپیک قبلیتون خوندم ببینم موضوع قهر چی بوده

ببینید دوستتون حرفی که زده منطقی اما تو موقعیت درستی نزده 

یعنی برگردیم عقب قضیه برعکس بود آقا برمیگشت  به خانوم میگف که بهتر با خانوادت رفت و آمد نکنیم!!!ازین پیام اینطور برداشت میشه من از خانواده تو خوشم نمیاد!

خانواده هم ک میدونید برای هرکسی اونم‌مرد ایرانی چقدر مهم!

بنظرم دوستتون سادگی کرده لازم نبود که این خواسته رو واضح بخواد اونم در حالی ک هنوز تو مرحله خواستگاری اگر فکر میکنن ک این آقا بچه ننه هس خب کلا بنطر من کنسل با حرف و دستور و خواهش این آقا ازین شخصیت بیرون نمیاد ک!

اگرم بچه ننه نیس تو زندگی میتونست خودش این شرایط رو مدیریت کنه ک کمتر رفت و امد کنن  لازم ب گفتنش نیس!

بنظر من الان هردو نفر مقصرن! بهتر ک خانوم پیام بده همدیگرو حصوری ببینند و اونجا براشون توصیح بده که من منظورم از رفت و امد برای هردو سمت هم خانواده من هم شما نه اینکه چون خوشم نمیاد!بعدم بهشون بگه ک آدم عاقل و بالغ بحث میکنه خواسته شو میگه ن ک عین بچه ها قهر کنه!

و اگر آقا کلا شخصیتشون اینطوری واقعا شرایط سختی هس

مقصر و نمیدونم  این‌جوری بوده که پسره یه نامزدی ناموفق داشته سر دخالت خانوادش  دختره بهش ...

خب اگر قضیه دخالت خانواده بوده ک من کلا با این آقا ازدواج نمیکنم کسی که زندگی قبلیشو همینجوری خراب کرده الان دقیقا چه تغییری ایجاد شده ‌؟

اتفاقا چقد خوب ک آقا صادقانه قهر کرده!!!اگه میگفت نه من اختیار زندگیم دست خودم بعد تو زندگی مشترک اجازه دخالت میداد دوستتون میخواست چکار کنه؟این آقا اگر ذاتا وابسته  هس هرچقدرم حرف بزنه قول بده امضا بده توی عمل همون بچه ننه هس!!!

آدمی که استقلال مالی و فکری نداره زندگی باهش اشتباه محض