2733
2734

قلبم به درد اومد این خبرو خوندم

ترو خدا مادرایی که تحملتون سر اومده بچه هاتونو رها نکنید،به دندون بگیرید،شده با کارگری بزرگش کنید و کنارشون باشید

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
2731

ای خدا لعنتش کنه قلبم درد گرفت

تمام ضربه ها رو بعد از طلاق بچه ها میخورند

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
ای خدا لعنتش کنه قلبم درد گرفت تمام ضربه ها رو بعد از طلاق بچه ها میخورند

دقیقا

من چندین مورد از نزدیک دیدم مادرایی که بچه هاشونو ول کردن بچه ی بیچاره چه سرنوشت تلخ و سختی داشته

بگو مادر بی رحم شوهرت اگه خوب بود خودت میموندی پیششبچه بیگناهو چرا گزاشتی پیشش و رفتی

قلبم به درد اومد عکس طفل معصوم رو دیدم

2740
دقیقا من چندین مورد از نزدیک دیدم مادرایی که بچه هاشونو ول کردن بچه ی بیچاره چه سرنوشت تلخ و سختی د ...

یکیش دوست خودم

شوهرش معتاد بود ول کرد رفت بچه موند پیش مادربزرگ

الان دخترش نوجونه معتاده قاچاقچی همه کاره شده

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
دقیقا من چندین مورد از نزدیک دیدم مادرایی که بچه هاشونو ول کردن بچه ی بیچاره چه سرنوشت تلخ و سختی د ...

اره قبول دارم 

منم اطرافم چندین مورد دیدم واقعا حالم خیلی بد شده بود...

رو پدرا ک نمیشه حساب کرد ، مادرا باید هر جور شده بیخیال بچه هاشون نشن ، شده با گدایی هم شده بزرگشون کنن...

اخه اون بچه چه گناهی کرده ک این بلا سرش بیاد

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
اره قبول دارم  منم اطرافم چندین مورد دیدم واقعا حالم خیلی بد شده بود... رو پدرا ک نمیشه حساب ...

من برادرشوهرم از زنش جدا شد ،مادره رف و ی دخترش موند پیش مادرشوهرم!دختره بیچاره ی بلاهایی سرش اومد که نگو،برا اینکه از دستش راحت شن سریع شوهرش دادن،شوهرشم داغون،الان زندانه🥴

من برادرشوهرم از زنش جدا شد ،مادره رف و ی دخترش موند پیش مادرشوهرم!دختره بیچاره ی بلاهایی سرش اومد ک ...

واای چقد بد ، سرنوشت و اینده اون طفل معصوم تباه شد

خدا اصلا نباید به ی همچین ادمای بی لیاقت بچه بده

خدا اینجور پدرو مادرا رو لعنت کنه 

احمقها اخه ی کدومشون هم نتونستن بچه رو زیر پروبالشون بگیرن، تف ب ذاتشون

2706