2737
2739
عنوان

میشه بیاین با همسایه مون بحثم شد

231 بازدید | 13 پست

خانما همسایه مون خیلی آشغال وآب آشغال میریخت تو راهرو جلو درخونمون من تاپیکا ثبلم ببینید مال تقریبا دوسال پیشه تحمل کردم چیزی نگفتم این آخری دیگه پیام دادم اونم محترمانه حالا قهرکرده منو دید دروبست منم محکم بستم درو،حالا سیده میترسم یه موقع نفرین نکنه،آخه حق با من بود کلافه م کرده بود

ما هم همسایه ای داریم که زباله هاش رو میریزه توی جوی خیابان،و دهها کار ناپسند دیگه.اما نصیحت تذکر هیچ فایده نداشت.بعضی از همسایه رو باید تحمل کنی چون همسایه فردا هم همسایه مونه و پس فردا و....پس ناراحتی و غم فایده نداره اعصاب خودمون خرد میشه.پس اگر احساس کردی که تحمل ناراحتی و غم رو نداری باهاش مدارا کن.

بزار پول برات کار کنه نه تو برای پول.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیده. می دونی یعنی چی؟؟؟ اگه بدونی دیگه از نفرینش نمی ترسی. یکم تحقیق کن تا بفهمی اصالت به سید چیه.

آخه اون یکی همسایه مون تمیز میکرد میگفت سیده احترامش واجبه نمیخام ناراحتش کنم

چون سیده ، دلیل نمیشه هرکاری کرد هیچی نگی .

به خدا دوسال تحمل کردم چیزی نگفتم حتی پیامم با احترام دادم نوشت باید بیان تمیز کنن درصورتی که گفتم مهمون دارم چهره خوبی نداره

دقیقا جلو درخونمون بود من خیلی وسواسم چندشم میشه

درکت میکونم ما همسایه حدود بیست ساله باور کن بیست ساله داریم تحملش میکنیم.اگر که قلب رئوفی داشته باشین تحمل ناراحت کردن دیگران رو ندارین.ما نتونستیم چون هر روز نگاهمون به همدیگه میفتاد.

2740
دقیقا احترام میذاشت میدید واقعا اذیت میشم میومد تمیزش میکرد حداقل نه اینکه بی تفاوت باشه

پس عذاب وجدان نداشته باش خدا می‌دونه که حق با تو بوده

با آدمی که حرفتو نمی‌فهمه بحث نکن فقط بهش بگو حق با شماست.
من ناراحتش نکردم با احترام گفتم خداشاهده خودش قهر کرد

میدونم که شما بیگناه هستین.منظورم این هستش میتونین این اتفاق رو هضمش کنین و زندگیتون به روال عادی برمیگرده یا خیر؟اگر که احساس خوبی نداشتین یعنی اینکه تحمل ناراحتی همسایه تون رو ندارین.