2737
2739
عنوان

ماجرای عشقی قدیمی دردناک

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 43 پست
معروف شدن چی؟  اینجا معروف شم چی میخاد گیرم بیاد؟  من دیگه آن نبودم که بخام کامنتهای بقی ...

چرا خیلی دوستدارن پربازدید بشن ریشه در دیده شدن داره

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
خالم شهر میکنه و میمونه همون شهر ، خوی شهر خودشونم همه جا میپیچه که مریم رو بزور دادن به یه پیر مرد ...

بیاره بخاطر یه دستمال ببین چه بلای سرس اومده

الان ازون حسین خبردارین

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما که نه  نه خودشو میشناسیم نه خانوادشو ولی مامانم اینا می‌شناسن بچه هاشو

شوهر خاله ات با خاله ات خوب بود؟؟

2728
شوهر خاله ات با خاله ات خوب بود؟؟

من اونو زیاد یادم نیس عین زن و شوهرهای قدیمی ، هرچی می‌گفت خالم باید می‌گفت چشم و انجام می‌داد 

الانم فک کنم بیشتراز ۲۵ ساله که فوت کرده 

.
من اونو زیاد یادم نیس عین زن و شوهرهای قدیمی ، هرچی می‌گفت خالم باید می‌گفت چشم و انجام می‌داد  ...

شوهر خالتون وقتی با خالتون ازدواج کرد زن و بچه داشت؟ رفتار اونا با خالتون چطور بود اذیتش نمیکردن؟

اونا الان با خالتون خوبن؟

شوهر خالتون وقتی با خالتون ازدواج کرد زن و بچه داشت؟ رفتار اونا با خالتون چطور بود اذیتش نمیکردن؟ ا ...

اره ، خالم زن دوم‌میشه 

اینا رو دقیقا نمیدونم چون  کسی اینارو نپرسید ,  ولی بچه ها و نوه هایی که از هووی مریم خانم هستن با هم رابطه خوبی دارن و همدیگه رو خواهر برادر میدونن

حالا اون موقع توی جوونی چجوری بودن رو دوستم چیزی نگفت درموردش

.
2738
آخی..طفلکیا

آره واقعا 

ببین یه خانم ۸۰ سال عاشق بوده و تو دل خودش پراز حسرت زندگی کرده ، ولی فک کنم حتی خبری هم از عشقش نداشته 

حتی جلو بچه هاش خجالت می‌کشیده که بخان ار عشق  ۸۰ سال پیشش حرف بزنن

.