2752
2734
سلام بچه ها.شوهرم دوروز پیش عمل واریکوسل کرده بعد عمل سردردوسرگیجه خیلیییییییییی شدید گرفته طوری که نمیتونه از جاش بلند شه چیکار کنم؟
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد............. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فریماه خوبی به دکترش گفتی؟ شاید اثر بیهوشی باشه معمولا تا ١ روز میمونه تو بدن
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2731
سلام بیکران جون خوب شد اومدی دکترش گفت که سردرد میگیره ولی الان دوروزه سر گیجه وحالت تهوعش خیلی شدیده فقط خوابه طفلک
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد............. خدایا شکرت
جان جانان خوبی تو؟ چند ماهته دختر
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
بخاطر بیهوشی بوده مایعات زیاد بخوره تا از بدنش خارج بشه دیدی یهتر نشد به دکترش بگو