2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا ممنون،گفتم اگه قراره تو اینم تسلط پیدا کنن ،مکافاته

نه بابا فقط معلم توضیح میده بچه باید یاد بگیره مثلا حضرت فاطمه دختر حضرت محمد هست 

به بزرگتر احترام بگذاریم ادب داشته باشیم 

پیامبر راستگو بود و خیلی چیزای ساده که از درس یاد میگیرن

الحمدلله رب العالمین ...

عزیزم  بنظرتون حکایت هایی ک داخل کتاب فارسی دوم هستنم لازمه بچه ها خودشون بخونن؟ یا فقط همون درسهاش و تمریناش کافیه؟اخه من یادمه واسه خودمون نمیخوندیم اونارو،نمیدونم الان چرا سخت شده همه چی 

عزیزم  بنظرتون حکایت هایی ک داخل کتاب فارسی دوم هستنم لازمه بچه ها خودشون بخونن؟ یا فقط همون در ...

نه لازم نیست 

من خودم حکایتهارو میخوندم واقعا جالب بود بعد موقع خوب برای دخترم تعریف میکردم یا از روی کتاب میخوندم 

الان ‌که کلاس چهارم هست بازم دوست داره حکایت‌های کتاباش را یا داستان‌های کتاب هدیه رو 

الحمدلله رب العالمین ...
سلامت باشید 

سلام عزیزم خوب هستین شما؟ببخشید زیاد ازتون سوال می‌پرسم، بخش بخوان و بیندیش داخل کتاب فارسی دوم هست،معلم دخترتون روخوانی یا املا میخواست ازشون؟

سلام عزیزم خوب هستین شما؟ببخشید زیاد ازتون سوال می‌پرسم، بخش بخوان و بیندیش داخل کتاب فارسی دوم هست، ...

سلام خواهش میکنم 

تا سال سوم املا نمی‌گرفتند از اون قسمتها ولی امسال دخترم چهارمه اون روز دخترم چند تا غلط داشت به معلمشون پیام دادم خارج از کتاب املا میگید گفتند از قسمت بخوان و بیندیش گفتم برای افزایش دایره لغات

الحمدلله رب العالمین ...