2733
2739
عنوان

شپش و راه درمانش

12590 بازدید | 26 پست
مامانها گل پسرم تقریبا دوسالشه بردمش پارک و استخر و کارگاه مادر و کودک از کجا شپش گرفته نمی دونم ولی تازه اس، بردم دکتر ، بیشترش تخم شپشه که هنوز حشره نشده قطره دایمتیکون داد که بزنیم و 7 روز بعد هم تکرار کنیم ، گفت داروی گیاهی و .... استفاده نکن که الکیه و این درمان قطعیش هست دیشب دارو زدم و صبح شستم ولی بعد از حمام هنوز از اون دونه سفیدا تو سرش هست، طبیعیه یا باید کامل میرفتن؟
من به خود می بالم که در این عصر یخی ، همسری دارم که دلش آینه خورشید است
توی حمام هر روز با تاید دستی سرش رو بشور وبعدش سرکه بزنه و یه رب بعد بشور

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شامپو رو من شنیدم سرطان زاس بچتم کوچبکه دوستمون راست گفت بشین با دست جدا کن تو یه محیط باز بشین که دوباره نریزه دو خونه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2738
سس که حرف نداره عالیه ولی نیکا تخمشه اصلا برو موهاش رو با ماشین بزن زود درمیاد

عزیزم سعی کن تمام تخمهارو از توی موهاش دربیاری در ضمن خودت هم باید معاینه و درمان بشی چون به احتمال زیاد خودت هم و یا کسانی که باهاش در ارتباط بودن درگیر شدن در ضمن من اگه جای شما بودم چون پسر هم هست موهاش رو میزدم
من دوبار سر دخترم شپش گرفت بار اول شامپو زدم دوبار که از بین رفت ولی بار دوم دیگه نمیخ استم شامپو بزنم گرفتم شب به سرش روغن زیتون زدم کاملا پوست سرش و ساقه های نوش رو چرب کردم پلاستیک کشیدم تا صبح صبح دیدم شپش ها مرده چسبیدن به پلاستیک دوباره چند روز بعد تکرار کردم واسه تخم هاش که حتما شپش شدن دیگه تموم شد اصلا ندیدم تخم هاشم از تو سرش دونه دونه بکش بیرون اتو مو هم عالیه