2733
2734

گفت پاشو بیا خونه ما …من درد و دل کردم بچم مریضه از مریضیه اون گفتم ،که دیشب نخوابید تا صبح 

اشتباه کردم گفتم ناراحتشون کردم یا شما هم همینطورین؟

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

اشتباه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کردی

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2731
2740
خوب ادم نیاز داره درد دل کنه با خانواده اش  فکرشون درگیر میشه بنده خداها ولی اگر زنگ زدن برای ...

نه من خودم زنگ زدم برای بابام

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
جدی چرا؟

درد و دل و ناراحت کردنشون اشتباهه

درد دلت رو  بزار برای دوست یا خواهر و برادر

پدر مادر ناراحت نکنی بهتره سنشون بالاست میریزن تو خودشون

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

نه چه اشکالی داره ،من که وقتی بچه هام مریض بشن و توانایی خودم پایین اونده باشه میرم خونه مادرم دوروز میمونم استراحو میکنم بهتر میشم برمیگردم خونه ،چه اشکالی داره 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
نه من خودم زنگ زدم برای بابام

عیبی نداره دیگه حتما نیاز داشتی درددل کنی ولی خوب سری بعد صحبت کردین بگو بهتر داره میشه نگران نباشین 

به هر حال فکرشون درگیر میشه بچه مریضه غصه میخورن 

اگر هم نیاز به کمک داری و کسی نیست پیشت برو خونشون دو سه روز بمون