2752
2734
عنوان

خستم از رفتارهای شوهرم

356 بازدید | 20 پست

شوهر من از اولش هم پررو و بی لیاقت بود....مدام هم از من و خانواده ام طلبکار بود....اول ازدواج ماشین پدرم رو گرفت رفتیم مسافرت ازبس عصبی و روانی بود زد ماشینو لهش کرد آبروم جلو خانواده ام رفت خدا میدونه چه قدر خجالت کشیدم.....بعدا گیر داد که بقیه همکارام زنشون خرجشون رو میده تو تنبلی تن لشی‌...همکارم پول پوشک بچه اش رو پدر زنش میده...حالیش کردم باید هزینه زندگی رو بده خرج من رو با بدبختی میداد رفتم سر کار...الان خدا رو شکر زیر منتش نیستم اما نفرتی که از خودش تو دل و ذهن من گذاشته هیچ وقت پاک نمیشه....هیچ خرجی برا من نکرده همش ورد زبونشه که زن ها همه شبیه همن فقط دنبال پولن و...اون قدر پدرش روانی بوده و از لحاظ مالی تو مضیقه گذاشتتشون که تمام انتقامش رو داره از ما می گیره....همیشه در حسرت زندگی بقیه است و نداشته هاش رو می خواد به زور از بقیه بگیره....وقتی داره رانندگی می کنه صدای داد زدن هاش و فحش دادناش یه لحظه قطع نمیشه....سر درد می گیرم وقتی باهاش میرم جایی....فقط دهنش بازه برا فحش و بددهنی و انرژی منفی

فقط بگو بچه نداری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دارم

نمیدونم اگه تا این حد شوهرتون بده و از اول زندگیتون بد بوده

پس انگیزتون برای بچه چی بوده؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
تو که خرج خودت داری در میاری چرا با یه ادم روانی زندگی میکنی حیف اعصابت نیست ولش کن بره به درک

چند بار فکر کردم بهش شاید دخترم یه مقدار بزرگتر شد جدا بشم...چون نرمال نیست....هیچ وقت کسی خونم نمیاد از بس رفتارش افتضاحه وقتی کسی میاد....

چند بار فکر کردم بهش شاید دخترم یه مقدار بزرگتر شد جدا بشم...چون نرمال نیست....هیچ وقت کسی خونم نمیا ...

دخترت چند سالشه رفتارش با دخترت چه جوریه

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤