2737
2734
عنوان

کاشت موی مصنوعی کجا داره

176 بازدید | 9 پست

خانما من بانک موی خوبی ندارم که طبیعی کاشت کنم. سرم داره طاس میشه. هزاران دکتر و قرص خوردم و دکترا نمیتونن تشخیص بدن چرا موهای من داره از بین می‌ره. سهمیه ایا که میان دکتر میشن نتیجه همینه. کجا رو سراغ دارید که موی مصنوعی روی سر کاشت بزنن. اگر اطلاع دارید لطفاً راهنماییم کنید. یا اگر اسم روشش رو می دونید بگید سرچ بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیراز ولی دقیق ادرسینا نمیدونم دوتا از فامیلامون اونجا کاشتن 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
2731
2738
اسم این روش رو نمیدونید؟

نه متاسفانه فقط میدونم فامیلامون وسط کلشون تاس بود کلا الان مو دارن واینکه سرچ کنید گوکل شاید اطلا عاتی باشه

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
نه متاسفانه فقط میدونم فامیلامون وسط کلشون تاس بود کلا الان مو دارن واینکه سرچ کنید گوکل شاید اطلا ع ...

عزیزم چکار کردن ک مو درآوردن ؟ کاشت دایم یا روش دیگ ای ؟؟

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚