2752
2734
عنوان

رنگ پوست شیر برنجی

109 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من موهای مشکی دارم و چشمام رنگی(اطرافش آبی وسطش سبز) و پوستم رنگ شیر برنجه. به نظرتون چشم رنگی پوست تیره بهش بیشتر میاد؟ همه بهم میگن چرا انقدر بی رنگی برو سولار و از این حرف ها. واقعا بعضی ها همش از رنگ پوستم ایراد میگیرن. دیگه خودمم از رنگ پوستم حالم به هم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا نمیفهمم یک ادم درمقابل خلقت خدا چطور میتونه متکبرانه نظر بده وبگه این بده وخوب ....اگر میتونن یه ادم خلق کنن ...اینحرفا یعنی توهین ب خلقت خدا ....

بشون بگو نظر نخواستم هروقت خواستم خبرتون میکنم 

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!
واقعا نمیفهمم یک ادم درمقابل خلقت خدا چطور میتونه متکبرانه نظر بده وبگه این بده وخوب ....اگر میتونن ...

من تازه الان خوب شدم. تموم 15.16سالگیم به خاطر حرف مردم هر روز گریه میکردم 

من تازه الان خوب شدم. تموم 15.16سالگیم به خاطر حرف مردم هر روز گریه میکردم 

خودتو دوست داشته باش از تو وویژگی هات فقط یه دونه هست وب هیچکس اجازه جسارت ودخالت نده 😚

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!