2733
2739
عنوان

از وقتی بچم رفت💔

1526 بازدید | 65 پست

دیگه توان زندگی ندارم 

هیچی خوشحالم نمیکنه 

دوست ندارم با کسی حرف بزنم 

دوست ندارم تو جمع باشم 

وقتی یکی حرف میزنه میخنده حس میکنم دارن با مته مغزمو سوراخ میکنن

فقط نشستم روزشماری میکنم مرگم برسه 

اوایل که سقط کرده بودم همش میگفتم زود بگذره دوباره برم دکتر باردار شم

ولی الان دیگه حتی ب بارداری بعدی هم نمیخوام فکر کنم

چون میدونم خدا باهام لج کرده

چقد دویدم اینور اونور ،از این دکتر به اون دکتر ،چقد دارو خوردم 

باردار که شما گفتم دیگه سختی هام تموم شد

دیگه از دکتر رفتن و دارو هورمونی خوردن راحت شدم

گفتم خدا تو اوج ناامیدی امیدوارم کرد💔

ولی یادم نبود همیشه تو اوج امید میزنه تو پرم🙂

کاش بمیرم

خستم از این زندگی کوفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میفهممت ذره ذره حرفتو‌میفهمم 

چون منم دوبار سقط داشتم 

دوبار قلبم کنده شده از سینم دوبار نفسم گرفته شده ازم 

من مرده ی متحرک این دنیام 

ولی میگه ک مارا ب سخت جانی خود این گمان نبود 😭💔

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل خدایاااا شکرت ک دارم عمه میشم🥳🤩 خدایا به عظمت حضرت مهدی عج 🌱 همه رو به ارزوهاشون برسون 🤲به منم بعد دوتا سقط 💔 یه بارداری طبیعی و آسون یه بچه سالم و صالح بده🤰🥺 میشه برای حاجتم ی دونه صلوات بفرستین 😢

عزیزم الهی بگردم اصلا ناراحت نباش .. منم تنبلی تخمدان داشتم ۶ماه دارو و آمپول زدم باردارشدم سقط شد بعد ۳ماه مجدد بادار شدم .

سقط ک کردی رحمت آماده شده اتفاقا برای دومی مشکلی نداره . 

حتما مصلحتی بوده ک سقط شده گلم اصلا ناراحت نباش انشالا ب زودی تاپیک میزنی و میگی ک باداری شک نکننننن ب لطف خدا 

اگه شوهر خوبی داری میتونی با این غصه و غم کنار بیای

حتی دیگه حوصله ی اونم ندارم 🙂

با اینکه مشکلی نداریم ولی دلم میخواد طلاق بگیرم تنهایی برم یه شهر دور بیخبر از همه زندگی کنم

2738

حق داری.

منم بچمو همسرمو از دست دادم.. هیچ چیز نمیتونه جاشونو پر کنه..

فقط باید محکم بود.. ادامه داد.. وگرنه مایه دلسوزی و ترحم بقیه میشی.. من هیچوقت نخواستم کسی برام دلسوزی و ترحم کنه، قوی ادامه دادم.. به تو ام پیشنهاد میکنم در خلوتت خودتو با هر کاری که آرومت میکنه،تخلیه کنی.. ولی در جمع محکم باشی..

خیلی زود خودتو باختی امیدتو از دست نده میمئن باش  خدا بهت بچه میده به سلامتی به دنیا میاری  این روزا برات میبینم فقط ناامید نشو بلند شو در ضمن همسرتم خیلی خوبه دوست داره مهربونه

منم دقیقا وقتی سقط کردم حال شمارو داشتم حتی شاید بدتر ازشما بودم بعداز۶سال وچندتا ای وی اف باردارشده بود یعنی اون لحظه من نابود شدم

ولی ده ماه بعد دوباره ای وی اف کردم وباردارشدم عزیز دلم دنیا که به آخر نرسیده حتما مصلحتی تو این کاربرده خدا الرحم الراحمینه  نا امید نشو الان بدنت آماده س دوباره اقدام کن انشاله بازم باردارمیشی

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

این سوگ و افسردگی طبیعیه اما خودتو نباز.یکم بزار این دوران بگذره کمی اماده بشی بعدا.

دوست من چند بار سقط داشت چقدر ناامید بود.چقدر گریه میکرد.بهش میگفتم یه روزی به این حالت میخندی.تو فاصله ی دوسال دوتا کاملا یهویی پسر اورد.حتی دکتر هم نرفته بود الان اصلا وقت سر خاروندنم نداره