2733
2739

اگه حرف حق میزنی چرا مثل ترسوها و بزدل ها تاپیکتو قفل میکنی..فک کنم تا تصمیم کبری بیشتر نخوندی که اصلا نمیفهمی حرف من خطاب به خودم بوده که گفتم مشکل دارم ولی میترسم از اینکه از این روش استفاده کنم برای باردار شدن ...لازم نمیبینم به تو توضیح بدم راجع به دختر ۷ ساله و این حرفها..تو حتی حالیت نمیشه که ناباروری چی هست که فک میکنی هرکی بچه داره نابارور نیست..واقعا سطح سوادت معلوم شد..حالا خیلی فشار نخور برات ضرر داره..این منم که تو بی تربیت رو حلال نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه حرف حق میزنی چرا مثل ترسوها و بزدل ها تاپیکتو قفل میکنی..فک کنم تا تصمیم کبری بیشتر نخوندی که اص ...

فقط خفه شو قفل کردم ک کسانی ک مثل تو فرق زنا و اسپرم اهدایی و نمزارن نیان گه بخورن . گه زیادی نخور زنا کار خودتو هفت جد ابادت  کثافت عوضی . 

2731
اگه حرف حق میزنی چرا مثل ترسوها و بزدل ها تاپیکتو قفل میکنی..فک کنم تا تصمیم کبری بیشتر نخوندی که اص ...

با تو با ادب صحبت نمیکنم عوضی 

به کسی ک به من و بچه ام چیز بگه بد تر از این ها نثارش میکنم . اگه بدونم یا ببینمت ک دهنتو پاره میکنم . وزنا رو نشونت میدم حرومی

2740