2752
2734
عنوان

بلاخره من خوشگلم یا زشتم

403 بازدید | 36 پست

من خیلی بد عکسم بنظر خودم تو عکسا بد میوفتم ولی بقیه میگن خیلیم بد نیستی تو عکسا

ولی تو آینه خودمو میبینم بنظرم نسبتا خوبه چهرم ولی وقتی از خودم عکس میگیرم اعتماد به تفسم از بین میره کلا

کیا اینجورین؟ آینه درست میگه یا دوربین     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

دوربین بد میندازه منم 

امضامو بخون و برو:)❤️سلام گلم:) ^_^ خدا میگه اگه بنده من 7 شبانه روز زیاد🌱 آیه 129 توبه🌱 🕊️❤️فقل حسبي الله لا إله إلا هوَ عليه توكلت و هو رب العرش العظيم🕊️❤️رو زیاد بگه و به خودم توکل کنه، خودم حاجتی ک داره رو برآورده میکنم✨❤️، میشه برا حاجت منم دعا کنی💔🌱؟ :) منم بعد این آیه خواب سوره حمد با صدای بلند و زیبا دیدم و فهمیدم توکل ب خدا معجزه میکنه:)🚶‍♀️🙂❤️همه میگن ایندتو بساز، من بهت میگم الانتو بساز رفیق:)لطفا تو سن کم و هر سنی مشتاق ساخت الانت و مطالعه تو حوزه کاریت و خلق ارزش باش و اشتیاق موثر بودن رو در درونت همرا با امید بسیار، زنده کن، بی شک،خودتم زنده میشی و از پوچی رها میشی❤️🌱عشق و عاشقی و تمرکز تو جنس مخالف و بمیرم برات و عاشقتم و جونم برات میره و مهمونی و حرف بقیه و نظرات منفی و بزدلانه ادما و ترس الکی ک نشه چی اگه نتونم چی و تردید های الکی ک من نمیتونم و من از پسش بر نمیام رو رهاکن، تو خلق شدی ک ب عنوان یک انسان عالیقدر، ماموریت مختص ب خودت رو انجام بدی و به رسالت و هدفت برسی پس هم میتونی،هم میشه،فقط تلاش کن و به جسم ات روح خدایی هدیه کن و رنگ و بوی خدا بگیر🙂🌱❤️ دمنوش بخور☕ ،ورزش بکن، پیاده روی کن، بوی خوب بده🍓❤️، دوش آب گرم بگیر🚿🛁، رشد کن و کتاب بخون📃، هدفون بزار رو گوشت تو یه کافه دنج درس بخون و کار کن و اهنگ مورد علاقتو گوش کن🎵🎶❤️،پادکست مجتبی شکوری یادت نره🎧🎙️ :) این ها خیلییی لذت بخش تر از استرس و وقت هدر دادن و رل و اکس و اینستا و زید و چت شبانه و اعتیاد ب چیزای مختلف و حرف خواهر شوهر و مادر شوهر و جاری حسود و طلاهای گنده عه✨🌱✨انرژی گذاشتن و وقت گذاشتن تو سن کم برا جنس مخالف که بهترین زمان برای یادگیری و موفق شدن و مستقل شدن هست اشتباهه، تو تمام تلاشت رو برای موفقیت، برای اصلاح باور هات و رشد فردیت بکن، خدا تو سن مناسب آدم مناسب تورو ک لایق تو هست نصیبت میکنه، میدونم سخته اما ممکنه و یه جا خیلی شیک تو سن مناسب با آدم با شعور ازدواج میکنی بی دردسر و سطح بالا 🤍🌱اونجا ک شاعر میگه:گوهر خود را مزن بر سنگ هر نالایقی، صبر کن، گوهر شناس لایقی پیدا شود! 🙂❤️^_^

تو آیینه از خودت عکس بگیر اون میشه قیافه واقعیت 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

صدی به نود اینه

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

شوهر من همش تو عکسا میگه بد افتادم چقدر

درصورتی که با بیرون هیچ تفاوتی نداره😐😐😐😂😂😂

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2706