2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الی جان پسرم دوسال خوردش برای الرژییش که به لبنیات داشت خیلی عاای بودوزنگیریشم خوب بود نه رایان جان اصلامشکلی نداشت بالانمیاورد دکترخودش که میگفت خیلی شیرخوبیه
2728
قابل توجه مامانهای محترم : شیر آپتامیل خارجی 1و2و3و4 ،ساخت هلند ،وزن 900 گرم،ارجینال و دارای بارکد اصل، با کیفیت، و تهیه شده از داروخانه های کویت و دبی ،با قیمت مناسب .تلفن و تلگ رام :09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
باسلام من چهارعدد پپتی جونیور دارم.هرکسی خواست بگه که براش بفرستم.دخترم دیگه نمیخوره اینارو اضافه آو ...

سلام عزیزم،شما هم بخاطر رفلاکس به دخترتون این شیر رو میدادین؟اگه به خاطر رفلاکس بود خوب شد؟تاثیر کرد بهش؟

💖 پسرام همه دنیای منن💖
سلام عزیزم،شما هم بخاطر رفلاکس به دخترتون این شیر رو میدادین؟اگه به خاطر رفلاکس بود خوب شد؟تاثیر کرد ...

سلام.دختر من حساسیت به شیرگاو داشت شیرخسک معمولی نمیتونست بخوره به خاطر همین وزنش هم پایین بود که دکتر پپتی جونیور نوشت.البته رفلاکس هم داشت ولی اون بحثش جداست

2738

با سلام 

شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیا مخصوص شیر خواران مبتلا به اختلالات سوء جذب و یا آلرژی به پروتئین شیر گاو می باشد.این شیر خشک حای کلیه مواد مغذی کلیدی با قابلیت هضم و جذب آسان برای شیر خواران از بدو تولد تا شش ماهگی می باشد. از شش ماهگی به بعد نیز می توان از پپتی جونیور در کنار غذای کمکی ویا به جای شیر گاو استفاده کرد.

سلام.دختر من حساسیت به شیرگاو داشت شیرخسک معمولی نمیتونست بخوره به خاطر همین وزنش هم پایین بود که دک ...

سلام نی نی شما با پپتی جونیور رفلاکسش بهتر شد؟ ممنون میشم حواب بدین🙏🙏