2752
2734
عنوان

دلم خواهر میخواد ...خیلی تو زندگیم کمبودشو احساس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 59 پست
خاله دارم سنشونم زیاد نیست اما نمیتونم دردامو بهشون بگم .عمه هام خیلی سنشون زیاده از مامانمم بزرگ ترن ...هیجی خواهر نمیشه
برهرکسی ک مینگرم.در شکایت ااست در حیرتم ک گردش گردون بکام کیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره والا من با خواهر دومیم زیاد سازگار نیستم ولی جونم براش درمیره اگه مشکلی تو زندگیش باشه انگار تو زندگی خودمه خواهر نعمت خیلی بزرگیه البته بعضیا ام دارن وقدرشو نمیدونن
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
خوشبحالت ک داری.هربار میرم خونه مامان بزرگم وقتی میبینم خاله هام دور هم جمع شدن و شوخی و خنده راه انداختن داغم تازه میشه .من هیچ وقت نمیتونم این حسو درک کنم هیچ وقت هیچ وقت
ب خواهرتون حسودی نکنین .یکی از دوستام وضع مالی خواهرش خیلی بهتر از خودشه همیشه حسودی میکنه اما من همیشه بهش میگم نکن اینکارو از وجودش لذت ببر
2706