2733
2734
عنوان

دلم خواهر میخواد ...خیلی تو زندگیم کمبودشو احساس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 59 پست
منم کپ خودتم روزی نیست این حسرت تو دلم نیاد...یه دخملی دارم تا اون بزرگ بشه بیاد هم صحبت من بشه اووووه....تازه اون دخملیم چه گناهی کرده بیاد سنگ صبور من بشه...هییی تنهایی ...بی کسی....چقدر باید با خدا حرف بزنم اونم که جوابمو نمیده فقط من حرف میزنم....یه طررررفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که از همه بدترم....یه دونه داداش دارم اون سر امریکاست...شوهرم ایران ...خواهر ندارم...دختر عمه و دایی و خاله و...ندارم که هم سن و سال باشیم و رابطه داسته باشیم ..خاله و عمه هام از مامانم خیلییی بزرگترن...دوستای صمیمیم همه ایرانن...یه دوستخوبم داستم که رفت..اومدم نی نی سایت درد دل کردم کاری باهام کردن که از هرچی درد دل متنفر شم...
منم باهتون هم دردم منم خواهر ندارم خیلی خیلی سخته توی یک شهر غریب نمیتونم زنگ بزنم به مامانم مشکلاتمو بگم اگه بگم غصه میخوره بدتر میشه کاشکی خواهر داشتم
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
منم باهتون هم دردم منم خواهر ندارم خیلی خیلی سخته توی یک شهر غریب نمیتونم زنگ بزنم به مامانم مشکلاتمو بگم اگه بگم غصه میخوره بدتر میشه کاشکی خواهر داشتم
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706