2737
2734
عنوان

دوستان یه سولل

293 بازدید | 43 پست

دخترم چندوقته شپش داره هرکارمیکنم نمیره شامپو وهرچی،هررو نگاه میکنم چیزی داشته باشه برمیدارم،ولی کامل نمیره،بازم میبینم،ولی خودم سرم هیچی نداره چن بار مامانم نگاه کرده خودمم حتی باشونه ی مخصوص ده بار شونه کشیدم ولی نداره همش توهم میزنم ک داره چیکارکنم اصن امکان داره ک دخترم داشته باشه خودم نداشته باشم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مو اگه رنگ و اين چيزا باشه شپش نميفته

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍
2728
2740

ی بار خواهرم شپش گرفت مامانم شامپو مخصوص خرید بعدم با حوصله هروز شپشارو درمیورد روبالشتیو پتوشو مدام با اب داغ میشست رشکارو درمیورد و میکشت ک شپش نشن

وقتی تحویلت نمیگیرم ینی حال نمیکنم باهات.                                    پس ریپ نزن😕🌱

برای موهای رنگدار نمیفته 

هر روز‌ سه چهار بار شونه ضد شپش بکش 

اسپری ضد شپش بگیر روی لباساش تختش فرش اتاقش و کل خونه بزن.

از شامپو ضد شپش استفاده نکن موثر نیست فقط زنده هارو میکشه و دو‌روز بعد از تخم دربیان روز از نو روزی از نو هست به شدت هم شیمیاییه و مضر

اینارو رعایت کنی ده روز طول میکشه تا درمان شه.

اگه مدرسه میره بگو جاشو عوض کنن 

بله عزیزم دختر من تو مهد گرفته بود ولی من نگرفتم خیلی باید مراقبت کنی تا ازبین بره امسال خیلی زیاد شده این مشگل.هرروز رو بالشتی ایناشو بشور گلسراشو با اب گرم و سرکه بشور بجز شامپو به سرش سرکه بزن.

بله  امکانش هست موهای دخترت رو کوتاه کن سرشو نگا کن اگه داره  بلدی با دس بگیر لهشون کن ...

اره بلدم میگیرم همش سرشو مثلا امشب نگاه کردم هیچی نداشت فقط چندتاتخم بود که له کردم ولی بازبرمیگردن،خودم میترسم بگیرم ازش