2733
2734
عنوان

روده تحریک پذیر کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 95 پست
اره منم همینطورم رفلاکس هم دارم 

انگار این مریضی هر چی طول میکشه پیشرفت میکنه واسه من اوایل یه دلپیچه اسهال مختصر بود که سریع قطع میشد بعد کم کم دایمی شد الان ریفلاکس  اضافه شد واسه ریفلاکس دارو میخوری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه اسهال چی خوبه؟

عزیزم اخه این اسهال میگی طولانی شده حتما درمان کن ببر پیش طب سنتی ماهر  اگه توی شهرتون هست شاید اصلا بجه نافش به اصطلاح  محلی افتاده باشه یادمه عروس یکی از فامیلا سالها پیش همین مشکل داشت یکسال تموم دکتر ومتخصص تا اینکه رفته بودن ختم شهرستان  یکی از پیرزنها که بلد بود دست میذاره به نافش میبینه افتاد جا انداخت اون خانوم خوب شد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
انگار این مریضی هر چی طول میکشه پیشرفت میکنه واسه من اوایل یه دلپیچه اسهال مختصر بود که سریع قطع میش ...

اره دقیقا همینطوره همه سیستم روده و معده بهم میریزه 

من معده اممم ترش می‌کرد 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2731
بخداهرروزمرگ خودمو پسرموازخدامیخوام

چرا هی اینو تکرار میکنی خودتو بگو بچه ی کوچیکو چرا هی میگی مثلا تو مادری باید صبورتر از این حرفا باشی تا یه چیزی شد باید بگی مرگ پسرمو میخوام؟

منم. خیلیبب استرس دارم محیط خانوادم اروم نیس یا یبسم یا بعد دو ساعت تو دسشویی موندن اسهالم دکتربای ...

بجاش ورزش کن 

پیاده روی 

قرص پرانول آرام بخش خفیف هست 

لوپرامید هم برا اسهال عالیه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
خیلی سخته اگه دکتررفتی دارواعصاب دادنخوریاکپسول پروبیوتیک بخورچرااینجورشدی سه ماه پیش چیشددقیقا

متاسفانه مشکل شما همینه 

دقیقا ۹۰درصد سروتونین توی دستگاه گوارش جاری میشه 

این میدونید یعنی چی ؟!

یعنی اگه از نظر روانی ارامش نداشته باشی اولین جایی‌که درگیر اسیب میشه همون گوارشه 

اتفااااقا اولین قدم اینه اول از نظر روانی استرس حذف بشه و این خیلی مهمه و متاسفانه متاسفانه به خاطر باورهای غلط درمان به تاخیر میافته.

قاعدتا ادمهای حساس بیشتر دجار این مشکلات هستند و باید ببینید پسرتون هم جز کودکان حساس هست یا نه ،اگه هست قبل از تشدید بیماری اقدامات لازم و انجام بدین 

اول روانشناس،بازی درمانی و ...

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

عزیزم به نظرم بدترین بیماری ممکنه 

سعی کن روی روح و روان پسرت کار کنی تا حداقل بعد از چندسال به خاطر این بیماری دچار افسردگی و اضطراب  نشه 

هیچ راه درمانی هم براش نیست اتفاقا هرچقدر بیشتری بری پیش متخصص و دنبال درمان بگردی علائمت بدتر میشه 

فقط پروبیوتیک مصرف کنین و پرهیز غذایی داشته باشین

2706