2733
2734

ممنونم

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی برام🥺🦋 دعای نی نی سایتیا خیلی مجربه برام ❤️ دعا درحق هم خیلی زودتر به اجابت میرسه اگه مشکلی داری خوشحال میشم که باخوندن حمد برای نیتت دعا کنم🥰🥰

چه ف الی ؟ من کتابش رو دارم . حافظ رو میگم . هر چند من اعتقاد کامل ندارم بعضی موقع ها که از رو حوصله سر رفتگی ف ال میگیرم یه قسمت خیلی ریزش در میاد واسه همون یه نیم نگاهی میکنم ولی اعتقاد کامل ندارم .

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم ، تا که هستی در خیالم ؛ با خیالت ؛ خوش خیال عالمم :)
چه ف الی ؟ من کتابش رو دارم . حافظ رو میگم . هر چند من اعتقاد کامل ندارم بعضی موقع ها که از رو حوصله ...

میگیری برام؟ 

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی برام🥺🦋 دعای نی نی سایتیا خیلی مجربه برام ❤️ دعا درحق هم خیلی زودتر به اجابت میرسه اگه مشکلی داری خوشحال میشم که باخوندن حمد برای نیتت دعا کنم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه ف الی ؟ من کتابش رو دارم . حافظ رو میگم . هر چند من اعتقاد کامل ندارم بعضی موقع ها که از رو حوصله ...

میشه واسه منم بگیری 

بگذریم ....خبری نیست...                                                  بزرگ شدن آرزویی بود که به امتحانش نمی ارزید.                  دلم میگیره از چیز هایی که یادمه 🙂
اره گل نیتتو بگو 

به نیت شغلی که تو ذهنمه

بگذریم ....خبری نیست...                                                  بزرگ شدن آرزویی بود که به امتحانش نمی ارزید.                  دلم میگیره از چیز هایی که یادمه 🙂
به نیت شغلی که تو ذهنمه

یه متن طولانیه خلاصش میکنم . 

میگه در دنیا هر اتفاقی برای ما میوفته بخاطر اراده خداونده . میگه سعی نکن بر اراده خدا غلبه کنی و تسلیمش شو . میگه به مراد دلت می‌رسی به زودی به شرط این که با خدا باشی . میگه هر اتفاقی افتاد به ف ال نیک بگیر که همش اراده خداست 

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم ، تا که هستی در خیالم ؛ با خیالت ؛ خوش خیال عالمم :)
آره عزیزم نیتتو بگو 

دررابطه با ازدواجم

دررابطه با ازدواجم

میگه خوش به سعادتت که چنین ف ال ی نصیبت شده . میگه همه چیز بر وفق مراد تو قراره بشه و میگه در حال حاضر دست به خاک بزنی طلا میشه . میگه احترام به بزرگ تر و توکل به خدا رو از یادت نبر و حواست باشه چون بدخواهان همیشه در کمین هستن . میگه به زودی به مراد دلت می‌رسی هر چیزی شد به ف ال نیک بگیر

میگه خوش به سعادتت که چنین ف ال ی نصیبت شده . میگه همه چیز بر وفق مراد تو قراره بشه و میگه در حال حا ...

ممنونم

2706