2752
2734
عنوان

😳😳😳😳😳

8 بازدید | 41 پست
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ دوست عزیزم خوب می دانم لحظه لحظه اش را درک می کنم شاید حتی ثانیه هایش را چند سال منتظر فرزندیم و آنهایی که از ما کوچکتر بودند ازدواج کردند .ما کمی به خودمان می آییم همینطور بی هیچ اتفاق خاصی زندگی می کنیم . شنیدیم دوستانمان بچه دار شدند و همان کوچکتر ها بار دارهستند . کم کم نگاه ها به سمت ما شد. هنوز بچه دار نشدی ؟ دیر شده . پیر میشی ها و ما با گفتن اینکه نه ما فعلا قصد نداریم خود را از آن لحظه می رهانیم. اما کسی چه می داند درد دلمان چیست . باز هم زندگی بی اتفاق خاصی سپری میشود دیگر فقط دلمان می خواهد با کسی رفت و آمد نکنیم و تنها باشیم به هیچ مهمانیی نرویم چون قطعا کسی در آن مهمانی حامله است و آن دیگری در حال شیر دادن به بچه اش در خانه ماندن را ترجیح می دهیم . آن کوچکتر ها که گفتم الان بچه هایشان حرف می زنند مامان و بابا می گویند و باز هم زندگی بی اتفاق خاصی برای ما می گذرد. برخی از آن کوچکتر ها در فکر فرزند دومن و ما هنوز می گوییم مافعلا قصد بچه دار شدن نداریم عجب جمله حکیمانه ایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیگر کسی هم نمی گوید چرا بچه نمی آوری همه می دانند آنچه را ما نمی خواهیم بدانند . لحظه لحظه هایش سخت است . من با تمام وجودم درکت می کنم دوست خوبم این درد کی تمام می شود ؟ نمی دانیم . کجاست روی خوش زندگی هایمان که رخ نمایان نمی کند ؟ بهترین سالهای عمرمان را در حسرت فرزند می گذرانیم خدایا این درد ها کم نیست این زخمها کهنه نمی شود هرگز. مسئولان شده اند نمک روی زخم و دردهایمان بیدارشان کن ما هم حق داریم . دوست داریم بچه هایمان را نفس بکشیم بو کنیم و نگاهشان کنیم. 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706