2737
2739
عنوان

امشب شب مهمیه

796 بازدید | 41 پست
سلام دوستان امشب سالگرد عقدمون هستش و شوهرم اصلا یادش نیست چون بنده خدا خیلی مشغله داره حالا من میخوام سورپرایزش کنم بهم ایده بدید درضمن من چون سالگرد عروسیمون و تولد پسرم توی یک شبه مجبورم عقد را برای خودمون جشن بگیرم حالا لطفا راهنمایی کنید
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
آفرین به شما ما دیگه به سالگرد عقد کار نداریم، همون سالگرد عروسیمون و یه جشن سه نفره کوچیک میگیریم یه کیک خودت درست کن + ژله های زیبا
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
پیشنهادات من: خونه رو مرتب کن کیک سفارش بده و میوه بخر چن تا شمع روشن کن مبارک باشه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مبارک باشه عزیزم اما اول که عنوان تاپیکت رو خوندم فکر کردم ازین جهت شب مهمیه که شب بیست و هفتم رمضانه و احتمال شب قدر بودن رو داره تاپیک زدی،، به هر حال مبارک باشه و خوشبخت باشید
خدارو شکر
2731
منم دقیقا حدس مهریماه و زدم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2740
2706