2737
2739
عنوان

چرا نمیتونم باور کنم ک تو دلیم دختره

4381 بازدید | 163 پست

توی شانزده هفته ام 

امروز رفتم سونو دکتر گف ک بچه برعکس هرچقد هم شیرینی اینا خوردم بازم تگون نخورد دکتر اینورو اونورم کردو گف ک احتمال زیاد دختره

پرسیدم صد درصده

گف ک احتمال زیاد ولی چون کوچیکه و برعکس چیزیش معلوم نیس

بچه ها من نمیدونم نمیتونم باورش کنم یا نمیخوام باور کنم😔

ناشکر نیستم ولی اون همه پول دوا و درمون و دکترو رژیم غذایی یعنی همشون کشک بود؟؟؟؟

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه اوله ؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

کاش اگر بعدها یه درصد بچه دار شدم دختر باشه .پسرم باشه خوبه ها ولی خب دختر بیشتر روحیاتش رو میشناسم اگر پسر بشه خیلی باید تلاش کنم تا بفهمم پسرا چجورین. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738

تخت پادشاهیتو کسی نیس اداره کنه اوخی طفلی

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

خب همه‌ی این‌ کاراها شانسی هستن ؛ هیچ روشی نیست که تو قطعی و صد در صد پسردار یا دختر دار بشی..

حکمت خدا این بوده 

خداروشکر که سالمه

انشالله خوش قدم باشه 

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من :)
من نمیفهمم حالا این پسر چیه گ اینقد پسر میخاین پسر آخر سر ولتون میکنه میره 

پسر دوست داره

درکش انقد سخته؟

مگه دختر تا ابد ور دلت قراره بمونه؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706