2752
2734
خیلی دوست دارم تدریس کنم و تو دبستان معلم بشم ولی مدرک تربیت معلم ندارم . لیسانس دارم . کسی میدونه با لیسانس غیر مرتبط میشه تو مدارس غیر انتفاعی تدریس کرد مقطع ابتدایی رو یا نه؟
آره عزیزم میشه اما باید یکی دو سال بری مدارس غیرانتفاعی کارورزی،بعد بفرستنت واسه گرینش که اونم داستانای خاص خودشو داره بعد اگه جایی نیرو بخوان میتونی بری.
دنیای ما دنیای روابط آدمها با آدمها نیست دنیای روابط نقابها با نقابهاست آدمها کمتر فرصت میکنند تا سیمای حقیقی هم را ببینند....
امشب به فیلم دیدم ...بچه های دبستانی خیر سرشون واسه معلمه جشن گرفته بودن انقد روش برف شادی پاشیدن دچاره حریق شد
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه جانم میری مدارس غیرانتفاعی میگی لیسانسم رشتم اینه میتونم بیام واسه کارورزی اگه بخوان قبولت میکنن،یعنی ٩ ماه کامل میری بدون اینکه چیزی دریافت کنی،بعد اگر کارت خوب باشه اسمتو میدن واسه گزینش،بدون گزینش آموزش و پرورش نمیتونی تو مدرسه کار کنی.
دنیای ما دنیای روابط آدمها با آدمها نیست دنیای روابط نقابها با نقابهاست آدمها کمتر فرصت میکنند تا سیمای حقیقی هم را ببینند....